Genetec iş sürekliliği çözümleri

Genetec ile Değişen İhtiyaçlarınıza Uyum
Sağlayan Dayanıklı, Esnek Çözümler

Güvenlik statik değildir, sürekli gelişmektedir. Birleştirilmiş güvenlik, kamu güvenliği ve iş zekası çözümleri sunan Genetec, değişen ihtiyaçlarınıza uyum sağlayan dayanıklı, esnek çözümler üretir.

Genetec ico

Genetec ile tanışmak için hemen bizimle iletişime geçin.

Otomatik Plaka Tanıma Sistemi,
IP Güvenlik Kameraları ve IP Erişim Kontrolü

Son yıllarda, kapalı devre kamera sistemlerinde kullanılan sistemlerde yapısal değişiklikler yaşanmaktadır. Uzun yıllardır kullanılmakta olan, klasik analog sistemler yerini network altyapısını kullanan ve videonun işlenebildiği IP kamera sistemlerine bırakmaktadır. Bu değişim analog sistemleri de içine alarak, hibrid yapıların oluşturulabilmesini sağlamaktadır. Böylece mevcut sistemlerin (analog sistemler) devre dışı kalmadan, ekonomik ömürlerini tamamlamalarını sağlaması da mümkün olabilmektedir. Bu değişim beraberinde kullanıcılara birçok yeni imkân sunmaktadır.

Genetec Kamera Sistemleri

Otomatik Plaka Tanıma Sistemi

Daha fazla bilgi

IP Güvenlik Kameraları

Daha fazla bilgi

IP Erişim Kontrolü

Daha fazla bilgi

Haberler

blog genetec_autovu_kapak resim

AutoVu Stakeout ALPR Frekans Monitörü

AutoVu Stakeout, optimize edilmiş bir iş akışı sağlar. Bir bölgeye gelen araçları izler ve geri dönen ziyaretçileri tespit eder. Yanlış uyarıları tetikleyen araçlar merkezi bir listeye eklenebilir, böylece ekibiniz teslimatlarını araştırmak için zaman harcamaz. AutoVu Stakeout daha sonra düzenli olarak görünen, ancak daha önce fark

Daha Fazla Bilgi
genetec-blog-kapak resim

Siber Hijyen İçin En Etkili 5 Yöntem

Siber Hijyen İçin En Etkili 5 Yöntemleri Sizler İçin Hazırladık   Tehdit aktörlerinin daha yaratıcı hale gelmesiyle, sosyal mühendislik saldırıları da gelişerek, işletmenizi korumayı giderek zorlaştırmaktadır. Siber hijyen hakkındaki son siber güvenlik blogumuz, siber hijyen politikalarının ve sürekli son kullanıcı eğitiminin uygulanmasının önemine değiniyor.  

Daha Fazla Bilgi
Kişisel Verilerinizi Genetec Privacy Protector ile Koruyoruz!

Kişisel Verilerinizi Genetec Privacy Protector ile Koruyoruz!

  Günümüzde Video Gözetim Sistemleri hayatımızın her yerinde ve mahremiyet konusu endişe edilecek seviyelerde. KVKK kapsamında yaptırımlardan kurtulmanız için sizlere Genetec ™ Privacy Protector ™ ile  yardımcı oluyoruz. Güvenlikten ödün vermeden müşterilerinizin ve çalışanlarınızın gizliliğini koruyoruz.   İşyerinizin güvenliğini sağlarken misafirlerinizin kişisel verilerini koruyun!  

Daha Fazla Bilgi

Bize
Ulaşın