Türkiye’nin en dinamik, gelişime açık ve katma değerli bilişim distribütörü olan Vitel, 1993 yılından beri yaygın iş ortaklıkları ve güçlü markaları ile pek çok sektöre hizmet vermektedir. Vitel’in sektördeki 30 yıllık deneyimiyle ve yenilikleri takip eden uzman kadrosuyla sürekli artan bilgi ağından ve vizyoner bakış açısından güç alarak, temsilcisi olduğu markaları, iş ortaklarını ve hizmet verdiği kurumları geleceğe taşımaya devam etmektedir.

 

Her zaman temel bakış açısı ve gücü insan odaklı teknoloji olan Vitel; iş ortaklarına yaptığı yatırım ve verdiği hizmet, müşteri ağı potansiyeli, teknik servis desteği, yerinde demo (ve PoC) olanakları, pazarlama ve tanıtım desteği yanı sıra; deneyimli iş gücü birimleri ile sürekli büyümekte ve gelişmekte olan bir kurumdur.

Vitel ürün ve hizmetleri hakkında detaylı bilgi için bize ulaşın.

hakkimizda-1 resim

Vitel’in proje geliştirme yetkinliği, iş geliştirirken değer yaratan bir distribütör olmayı getirirken; sahada yenilikçi ilerleme göstermek isteyen tüm iş ortaklarını büyütmekte ve geliştirmektedir. Vitel, günümüze kadar Türkiye ve Dünya çapında nitelikli pek çok ağ teknolojileri projesine imza atarken, elinde olan kaynakları doğru ve verimli kullanmaya kendini adamış olup, hızlı hareket edebilen, esnek ve inançlı bir ekip ile yoluna devam etmektedir.

 

Vitel’in kapısından içeriye girdiğinizde gözünüze çarpan üç şey olacaktır: Size gülümseyen, mutlu ve güven veren çalışanlar; kurumun mütevazi ve etik samimiyeti ve son olarak eşsiz bir bilgi birikimi ve deneyim. İşte bu değerler ile yoğrulan sektörün köşe taşı Vitel, gelecekte de güçlü stok tutma kabiliyeti, ileri seviyede uzmanlık ve dinamizmi ile değer yaratan ve milli sermayeye katkıda bulunan bir kurum olarak yoluna devam etmektedir.

 

Vitel; değişimin gücü ile ivmelenirken, sürekli yeni olanaklara ve projelere imza atmaktadır.

Vizyon

Türkiye bilişim sektöründe yenilikçi ve en son teknolojilerin öncüsü, lider bir firma olmak.

Misyon

Sürekli gelişim için değişim hedefiyle en iyi hizmeti ve en son teknolojileri; müşteri ve iş ortaklarına esnek, dürüst ve profesyonel bir anlayışla sunmak.

hakkimizda-2 resim
v logo resim

Amaçlarımız, Değer ve İlkeler:

▪ Toplumsal ve Hukuksal Uyum
▪ Etik Çalışma Anlayışı
▪ Şeffaflık ve Bilgilendirme
▪ Çalışana Değer Verme
▪ Çevreye ve Tüm Canlılara Saygı
▪ Dünyayı Daha Teknolojik Kılma
▪ Yenilikçilik

''Great Place To Work'' Sertifikasına Hak Kazandığımızı Büyük Bir Heyecanla Sizinle Paylaşıyoruz.

Çalışma ortamımızı; tüm sıcaklığı, samimiyeti ve dürüstlüğü ile bir aileye dönüştüren tüm ekip arkadaşlarımıza ve yöneticilerimize teşekkürlerimizi sunarız.

Bize
Ulaşın