IP Güvenlik Kameraları

Her şeyi görün. Her an görün. Omnicast™, her büyüklükteki kuruluşların tüm güvenlik ortamının değişen taleplerini ölçeklendirebilecek ve bunlara uyum sağlayabilecek bir izleme sistemi kurmasını sağlayan bir IP video yönetimi sistemidir.

Güvende Hissedin!

Omnicast™, sisteminizi büyütmeniz ve zaman içinde yeni işlevler eklemeniz için gerekliği esnekliği sağlayarak hiçbir zaman başkasına ait bir sisteme mecbur kalmamanızı sağlar. Omnicast’ın güçlü mimarisi, 150.000 kameraya kadar kurulum ve sınırsız sayıda iş istasyonu desteğiyle, günlük işlerinizi akamete uğramaması garantisiyle güvenli biçimde ölçeklendirme yapmanıza olanak sağlar.

omnicast-1 resim

Omnicast’in Sağladığı Faydalar

omnicast2 resim

1-Seçtiğiniz Donanımla Derin Entegrasyonlar

 

Binlerce IP kameranın desteğiyle, istediğiniz uç cihazlarınızı serbest biçimde seçebilirsiniz. Omnicast, geniş bir lider uç cihazı ve sunucu ortakları ekosistemi içinden seçim yapmanıza olanak tanıyan ve yatırımınızın başkasına ait bir çözüme mecbur kalmamasını sağlayan açık bir mimariyle oluşturulmuştur.

 

2-Ağınızda Daha Fazla Kamera Yönetin

 

Omnicast, sektörün lider video yönetim sistemi olarak dünyanın en büyük ve en zorlu güvenlik kamerası uygulamalarından bazılarında kullanılmıştır. Gelişmiş bir mimari, her gerektiğinizde sisteminizi genişletmenize olanak tanır ve son derece esnek özellikler, görüntü aktarımını optimize etmenize ve ağ üzerindeki yükü azaltmanıza olanak tanır.

 

3-Birleştirme ile Daha Fazla Güvenliğe Erişin

 

Omnicast, erişim kontrolü, video analizleri ve izinsiz giriş sistemleriyle birleştirme sayesinde, güvenlik ortamınızı hakkında daha fazla farkındalık sahibi olmanızı sağlar. Omnicast, ağ üzerindeki ilave güvenlik sistemlerinden kusursuz kamera görüntüleri ve bildirimleri sunarak operatörlerin olaylara hızlıca müdahale etmesine olanak sağlar ve soruşturmalarını hızlandırmaları için onları güçlü raporlama ve araştırma araçlarıyla donatır.

Sizle Evrilen Güvenlik

Birleştirilmiş güvenlik platformu olan Genetec™ Güvenlik Merkezinin bir parçası olan Omnicast, güvenlik kamerası sisteminizi diğer güvenlik ve iş sistemleri ile birleştirerek daha fazla güvenliğe erişmenizi sağlar. Tek bir sezgisel arayüz içinde ilave imkânlar kullanmak, bir yandan kullanıcılara acil durumlara hızlı biçimde yanıt verme gücü sağlarken tüm işlemleri sorunsuz biçimde kontrol etmenizi de sağlar.

omnicast 3 resim

Omnicast’in Kilit Özellikleri

1-Video Donanımızın Kapladığı Alanı Küçültün

 

Bulut Arşivleri: Bu melez bulut hizmeti, kuruluşların mevcut depolama kapasitelerini ilave hizmetlere yatırım yapma ihtiyacı duymadan kolayca artırmaları için tesislerde kaydedilmiş arşivlik görüntüleri buluta taşımasına olanak tanır.

 

GPU-Hızlandırılmış Çözümleme: Yüksek çözünürlüklü videoları hızlıca çözümlemek için grafik kartları ve tümleşik grafik işleme ünitelerini (GPU) yükselterek tek bir iş istasyonunda daha fazla kamerayı daha akıcı biçimde görüntüleyip gözden geçirin.

 

Optimize Edilmiş Kayıt Çıktısı: Sertifikalı cihazlarda toplam 700 mbps çıktı hızını desteklediği test edilmiş bir çözümle tesis içi donanımınızı azaltmak için son derece ölçeklenebilir bir video yönetimi sisteminden faydalanın.

 

2-Güvenebileceğiniz Görüntü

 

Yük Devretme ve Yedekleme: Donanım arızaları ve ağ kesintilerine karşı koruma sağlayan dahili yük devretme ve yedekleme mekanizmalarıyla video kayıtlarınızın mevcudiyetine güvenin ve her ihtiyacınız olduğunda kameralarınıza ulaşın.

 

Sağlık Gözlemleme: Sistem durumu ve sağlıklı ilgili durumlar hakkında gerçek zamanlı bildirim alın ve sistem performansını optimize eden özel bir motor üzerinden sisteminizin sağlığı ile ilgili istatistikler üretin.

 

Uçtan Uca Veri Güvenliği: İstemci, sunucu ve uçtaki cihazlar arasında güvenli iletişim ve gönderilen videoyu şifreleme işlevi ile hassas verileriniz için daha fazla güvenlik elde edin.

Yalnızca Yazılımı ya da Ön Yüklemeli Araçları Seçin


Omnicast Yazılım Paketleri

Omnicast video yönetim yazılımı, güvenlik uygulamalarınızın boyut ve ihtiyacınıza uyacak şekilde pek çok farklı pakette mevcuttur. İhtiyaçlarınız evrildikçe basit bir lisansla kolayca paketinizi değiştirebilirsiniz.

 

Anahtar Teslimi Ağ Güvenliği Cihazları

Genetec’in ağ güvenlik cihazları, Güvenlik Merkezi önceden kurulacak şekilde sertifikalı anahtar teslimi çözümler sunar ve bir sonraki güvenlik kamerası sistemine hızlıca kurmanıza olanak tanır. Bu ağ cihazlarının kurulum, konfigürasyon ve bakımı kolaydır ve bu cihazlar sektör lideri kameralar ve köşe cihazları için geniş destek sağlar.