Option Banner

IoT Alanında Esnek Donanım ve
Yazılım Çözümleri

Uzak erişim teknolojileri, IoT ve makineden makineye iletişim alanında dünyanın önde gelen çözüm üreticilerinden biri olan Option firması 1986 tarihinde kurulmuş olup, 37 yılı aşkın deneyimi ile kablosuz bağlantı teknolojileri alanında birçok ilke imza atmıştır. Genel merkezi Belçika’dadır.

Option icon
Option ile tanışmak için hemen bizimle iletişime geçin.

Verimli ve Güvenli
IoT Çözümleri

Option, özellikle makineden makineye (M2M) iletişim sağlayan kablosuz IoT çözümlerinde uzmanlaşmıştır.

 

Option, çeşitli sektörlerde ve bunlara yönelik uygulamalarda verimli ve güvenli IoT çözümleri sunmayı hedef edinmiştir. Bu kapsamda ağ operatörleri, sistem entegratörleri, yazılım geliştirici firmalar, uygulama platform sağlayıcılar ve üreticiler ile çalışmalarına dünya genelinde devam etmektedir.

CloudGate ürün ailesi, aşağıdaki alanlarda çözüm sağlayabilmektedir.

▪ Akılı şehirler
▪ Akılı tarım alanları
▪ Akılı bina ve evler
▪ Akılı enerji yönetim sistemleri
▪ Akılı endüstri
▪ Daha birçok benzer uygulamalar

IoT alanındaki esnek donanım ve yazılımı ile CloudGate; hem ekonomik oluşu, hem de uygulanabilirliği ile global ve yerel çözümlerdeki entegrasyon süreçlerine ciddi katkı sağlamaktadır.

Bu şemadan da görülebileceği üzere Option aşağıdaki alanlarda aktif olarak faaliyet yürütmektedir.

▪ IoT ürün geliştirme
▪ Donanım genişletme kartları
▪ Yazılım geliştirme
▪ Entegrasyon ve danışmanlık

Güçlerini Vitel ile birleştiren Option, kendi danışman ekibi yanında Vitel uzman ekibinin de katkıları ile Türkiye’deki entegratör, bayi ve çözüm ortaklarının IoT alanındaki sorun ve beklentilerine uygun çözümler sağlamakta ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.
Option, IoT alanındaki tecrübelerine her geçen bir yenisi eklemekte, gelişen IoT ve M2M pazarına “akıllı kablosuz çözümler” sloganı ile hitap etmektedir.

Option Faaliyetleri

Haberler

Etkinlikler

Bize
Ulaşın