ManageEngine

Türkiye'de ManageEngine

Vitel, ManageEngine markasının Türkiye’deki tek yetkili distribütörüdür. 2006 yılında başlayan iş birliği sayesinde bugün Türkiye’de 1500’den fazla firma ManageEngine çözümlerini kullanıyor. Sahip olduğu 50’nin üzerinde yazılım çözümü ile ManageEngine, BT altyapılarında oluşabilecek tüm sorun ve ihtiyaçlara çözüm üretmeye devam etmektedir.

ManageEngine ico

ManageEngine ile tanışmak için hemen bizimle iletişime geçin.

Günümüzde gelişen teknoloji ile birlikte kurumsal ağlar, gittikçe artan bir hızla daha geniş ve kompleks yapılara dönüşmektedir. BT yönetimi çözümleri, büyüyen bu yapıların yönetiminde ağ ve sistem yöneticileri için her geçen gün daha büyük bir öneme sahip olmaktadır.

ManageEngine, bilişim dünyasında tüm altyapılara esnek ve kolay yönetilebilir yazılım çözümleri sunmayı hedefleyen liderler arasında yer almaktadır. 

Türkiye’de ManageEngine 2006 yılından bu yana Vitel tarafından temsil edilmektedir. Vitel; müşterilerinin sorun ve ihtiyaçlarını doğru analiz edip en doğru yazılım çözümü ile hizmet vermeyi aynı zamanda satış öncesi ve sonrası süreçlerde üst düzey müşteri memnuniyeti elde etmeyi kendisine ilke edinmiştir. 

Vitel, müşteri memnuniyetini sağlayabilme adına BT yapısına yönelik farklı yazılım çözümleri için her ürüne dedike, uzman bir ekip ile destek sağlamaktadır. Ağ, Microsoft AD, yardım masası, güvenlik ve son kullanıcı yönetimi gibi alanlarda destek sunan 40+ teknik uzman ve satış destek ekipleri bu sürecin önemli bir parçasıdır.

 

Türkiye ve Dünya üzerinde 180.000’den fazla şirkette kullanılmakta olan ManageEngine yazılım çözümleri, Ar-Ge ekibi tarafından oluşabilecek güvenlik açıklarının giderilmesi ve yeni çıkan özelliklerin eklenmesine yönelik olarak sürekli güncellenmektedir.

Bunun sonucu olarak ManageEngine müşterileri, uygun bütçelerle güvenli ve kullanıcı dostu yazılım çözümlerine erişebilirler. 

 

Sahip olduğu 50’den fazla yazılım çözümü ile ManageEngine, BT altyapılarında oluşabilecek tüm sorun ve ihtiyaçlara çözüm üretmeye devam etmektedir.

Haberler

Etkinlikler

Videolar

Neden ManageEngine?

Vitel – ManageEngine İş Birliği

MFA For Exchange OWA/ECP Login

ITOM ve ITSM Yazılımlarının Entegrasyon Faydaları

OpManager – ServiceDesk Plus

Referanslar

Farklı sektörlerden oluşan referanslarımızı üzerlerine tıklayarak inceleyebiliriz.

Bize
Ulaşın