ManageEngine

''IT Sürekliliği, Kullanım Kolaylığı''

ManageEngine

ManageEngine, büyük ve orta ölçekli işletmelerin ITSM ürünlerinde ortak ihtiyaçlarından “Kullanım Kolaylığı”, “Ekonomik Toplam Edinim Maliyeti” gibi arayışlarını  1-2 günlük bir Demo veya Kurulumun ardından henüz kurulduğu gün sunmayı hedefler.ManageEngine ürünlerinin tamamı minumum 30 günlük demo sürümleri ile ürün satın alınmadan veya kiralanmadan önce tamamen test edilebilir, bunun avantajı olarak müşteri tarafından bir senaryo yada kurgu satın alınmaz, birebir alımını yapacağı ürünü test etme imkanına sahip olur. Ayrıca ManageEngine ürünlerinin tamamının fiyatlandırılması Şeffaf bir şekilde yürütülmektedir, tüm fiyatlar ManageEngine Resmi Web sitesi üzerinden görüntülenebilmektedir, ManageEngine ürünleri Lego parçaları gibi; birbiri ile iç içe geçebilen paketlerden oluşmaktadır, bunun avantajı olarak ihtiyacınıza göre seçim yapıp ileride oluşacak ihtiyaçlarınızı da “Out-Of-Box Entegre” ManageEngine hazır çözümleri kullanarak giderebilirsiniz.

AĞ, SUNUCU VE UYGULAMA PERFORMANS İZLEME VE YÖNETİMİ
YARDIM MASASI VE ENVANTER
ACTIVE DIRECTORY ARAÇLARI
LOG ANALİZİ VE GÜVENLİK
MASAÜSTÜ ve MOBİL CİHAZ YÖNETİMİ

ManageEngine Hint kökenli bir firma olup, Genel Merkezi Silicon Vadisinde yer almakta ayrıca Dünya üzerindeki diğer ofis ve Merkezleri ile birlikte 2.000’in üzerinde çalışana sahip bir firmadır. Dünya’da 100.000’in üzerinde şirket Fortune 500 sıralamasında her 5 şirketten 3’ü buna dahil olacak şekilde ManageEngine uygulamalarını kullanmaktadır, 300.000’in üzerinde IT çalışanı ise ManageEngine uygulamalarının ücretsiz sürümlerini kullanmaya devam etmektedirler.

Vitel ManageEngine ürünlerinin Türkiye’deki tek Distribütörüdür, Vitel A.Ş ‘ de ManageEngine ürününe dedike bir şekilde çalışan 14 kişi yer almaktadır. Vitel çözüm ortakları ile birlikte ManageEngine ürünlerinin dağıtımını yapmakta olup, müşterinin ihtiyaçlarına göre “Satış Sonrası Destek” ve “Kurulum Desteği” gibi konuları da ele alan Katma Değerli bir Distribütörlük yürütmektedir.

Başarı Hikayeleri
Haberler
×
 

İhtiyacınıza en uygun
video konferans
çözümlerini keşfedin!