Vidyo Banner

Vidyo Görüntülü İletişim Teknolojisi

Dünyanın en gelişmiş bulut tabanlı kurumsal görüntülü iletişim platformlarından biri olan Vidyo,
her ölçekteki kurumun video konferans ihtiyaçları için ideal çözümler sunar.

Vidyo ico

Vidyo ile tanışmak için hemen bizimle iletişime geçin.

VidyoConnect Windows video konferans uygulamasını
aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz

Vidyo Hakkında

Vidyo çözümleri, her zaman ve her yerden görüntülü konferans yapmanıza izin verir. Bunun için özel bir donanıma sahip olmanız gerekmez. Kamerası ve mikrofonu olan bir bilgisayar veya mobil cihazla internete bağlı olmanız yeterlidir. Tablet ve mobil cihazlarda yüksek performans sağlar. Vidyo’nun patentli özel teknolojisi standart bir internet bağlantısı ile çalışır, çok yüksek bant genişliği gerektirmez. Böylece ofisteyken veya hareket halindeyken HD kalitesinde görüntülü görüşmeler yapabilir, onlarca kişinin katılabildiği konferanslar düzenleyebilirsiniz.

 

Vidyo platformunda organize edilen bir video konferansa katılmak çok kolaydır. İstediğiniz kişiyi sadece bir e-posta ya da SMS ile link yollayarak video konferansa davet edebilirsiniz. Linke tıklanınca video konferans yazılımı otomatik olarak yüklenir ve kişi, video konferansa dahil olabilir. Konferans sırasında text chat yapabilir veya döküman paylaşabilirsiniz. Ayrıca istediğiniz uygulamayı çalıştırıp, uygulamanın görüntüsünü diğer katılımcılarla paylaşabilirsiniz. 

Vidyo Hakkında

VidyoSlate uygulaması ile tabletinizi video konferansa dahil edip dökümanlar üzerinde vurgulama yapabilir, önemli noktaları diğer katılımcılara gösterebilirsiniz.

Vidyo, kendisine özel bir iletişim teknolojisi kullandığı için HD kalitesindeki görüntüde donma, seste ise gecikme gibi problemler yaşanmaz.

Vidyo Görüntülü Toplantı

"Vidyo sınırsız denebilecek sayıda kişi ile
aynı anda görüşme imkanı sağlar."

Diğer hiçbir video konferans çözümü çok kullanıcılı görüşmelerde Vidyo kadar iyi performans sağlayamaz. Bu nedenle de Vidyo; çok ofisli, sahada çok elemanı olan şirketlerin yaptığı toplantılar ve e-eğitim organizasyonlarında üstünlüğünü ortaya koyar.

 

Vidyo çözümleri, şirketlerin mevcut altyapılarında hiçbir değişiklik yapmalarını gerektirmez. Oluşturulan konferans sistemlerinde iletişim, HTTPS üzerinden güvenli ve şifreli olarak gerçekleştirilir. Bu iletişim sırasında toplantı notları, sunumlar ve görüşmelerin içeriği gibi şirketiniz için çok önemli olan bilgilere istenmeyen kişilerin ulaşabilmesi mümkün değildir.

 

Vidyo çözümleri ekonomiktir. Yeni nesil teknolojisi ile çok noktalı video konferans uç noktaları arasında yönlendirme sağlayan MCU benzeri özel cihazlar gerektirmediği için daha düşük donanım ve lisans maliyetleri ile konferans çözümleri kullanılabilir. Aylık ödemeli bir hizmet modeli de mümkündür.

Vidyo Teknolojisi

vidyo server görsel

Vidyo™ Server for Microsoft® Lync®

Daha fazla bilgi

Hangouts görsel

Vidyo H2O™ for Google+ Hangouts

Daha fazla bilgi

vidyoway

VidyoWay

Daha fazla bilgi

VidyoVoice görsel

VidyoVoice

Daha fazla bilgi

vidyogateway

VidyoGateway

Daha fazla bilgi

vidyodashboard görsel

VidyoDashboard

Daha fazla bilgi

vidyoline

VidyoLine

Daha fazla bilgi

vidyorouter sanal versiyon ikon

VidyoRouter Sanal Versiyon

Daha fazla bilgi

vidyorouter görsel

VidyoPortal

Daha fazla bilgi

Vidyo Sunucuları

vidyorouter görsel

VidyoRouter

Daha fazla bilgi

vidyorouter görsel

VidyoReplay

-

vidyorouter görsel

VidyoGateway

-

vidyorouter görsel

VidyoOne+

-

Vidyo Oda Sistemleri

hd-230 görsel

VidyoRoom HD230

-

hd40 görsel

VidyoRoom HD40

-

hd100 görsel

VidyoRoom HD100

-

Vidyo Çözümlerini Seçmek İçin 6 Neden

latest-article-image 1

1- Yazılım Maliyetleri

Geleneksel video konferans sistemleri, çok sayıda kişiyi video konferansa dahil edebilmek için sizi özel donanımlar ve gelişmiş altyapılar kullanmaya zorlar. Vidyo çözümleri farklı bir mimariye sahiptir ve normal sunucular veya sanal ortamlar üzerinde çalışır. Vidyo mimarisinde video işlemenin getirdiği yükten kaynaklanan sistem kaynağı sorunları yaşanmaz. VidyoRouter, VidyoPanorama ve VidyoRoom yazılımlarını herhangi bir Intel CPU işlemcili sunucuda çalıştırabilirsiniz. Kişisel video konferansta da, Vidyo uygulamaları mobil cihaz ve PC’lerde sorunsuz bir şekilde çalışır. Vidyo çözümleri pazardaki mevcut ürünlerle çalıştığı için, Ultra HD kalitesinde video konferans yapmak, maliyet açısından büyük yükler getirmez.
latest-article-image 2

2- Kalite Kalibrasyonu

Vidyo çözümleri ile Ultra HD ve çoklu nokta video konferans özelliğini internet ve kablosuz ağlar üzerinden bile çok düşük gecikme değerleri ile kullanabilirsiniz. Video konferans katılımcıları kendi bilgisayarlarından, mobil cihazlarından veya herhangi bir üreticinin sisteminden tek tıkla video konferansa katılabilirler. Video konferans katılımcıları birbirleriyle döküman paylaşabilirler. VidyoRouter bileşeni, dağıtık çalışma mimarisini destekler, bu sayede kurumların değişik lokasyonlarına yada veri merkezlerine konumlandırılan sanal VidyoRouter sunucuları tek bir cihaz gibi çalışırlar, böylece dünya geneline yayılmış büyük video konferanslar bile kalite kaybı olmaksızın gerçekleştirilebilir.

latest-article-image 3

3- Güvenilir Performans

İnternet ve kablosuz ağlar başta olmak üzere her network hattı, paket kaybı ve sıkışıklık sorunları yaşatabilir. Hattın durumu kötüleştiği zaman Vidyo, otomatik olarak çözünürlüğü düşürür ve hat düzeldiği zaman tekrar en uygun çözünürlük seviyesine çeker. Diğer üreticilerin çözümlerinde ise video kalitesi hat yüzünden bir kere düştüğü zaman video konferansın sonuna kadar aynı düşük kalitede devam edebilir. Vidyo, patentli teknolojisi sayesinde yüzde 20’ye kadar paket kayıplarında ve değişken bant genişliklerinde bile yüksek kaliteli video sunar. Piyasadaki başka hiçbir çözüm bu değerlerin yanına bile yaklaşamamaktadır.

latest-article-image 4

4- Global Ölçeklendirme

Vidyo çözümünde bir sanal sunucu sistemi veya 1U’luk rack sunucu üzerinde 100’den fazla eş zamanlı Ultra HD kalitede video konferans yapılabilir. Peki, bu nasıl olur? Vidyo teknolojisinde hiçbir şekilde çok noktalı konferansta uç noktalar arasında yönlendirmeyi sağlayan ve görüntü bilgisinin merkezi olarak işlendiği MCU gibi sistemler yoktur, bunun yerine görüntü işleme katılımcı cihazlar üzerinde yapılır ve VidyoRouter sunucuları tarafından optimize edilmiş bir şekilde her video konferans kullanıcısına aktarılır. Patenti Vidyo’ya ait bu video konferans mimarisi hem efektif hem de ölçeklenebilir bir yapı sunar. Daha fazla kapasite istediğiniz zaman yapmanız gereken tek şey ağ üzerinde uygun bir yere yeni bir VidyoRouter eklemek olacaktır.

latest-article-image 5

5- Yatırım Korunması

Büyük rakamlar tutan güncellemelere ve yeni yatırımlara güle güle deyin! Geleneksel video konferans sistemleri sizi pahalı donanımlara mahkum ederken, bunun aksine tüm Vidyo altyapısındaki sistem bileşenleri yazılımla güncellenebilir ürünlerdir. Sadece yazılım güncellemesi ile yeni özellikleri, yeni standart desteklerini ve performans artışını kullanabilirsiniz. Vidyo çözümü, geleneksel H.323 ve SIP sistemleri ile VidyoGateway sunucuları ve ücretsiz VidyoWay arabağlantı çözümü ile entegrasyon sağlar.

latest-article-image 6

6- Uçtan Uca Entegrasyon

VidyoWorks; organizasyonların, servis sağlayıcıların ve yazılım geliştiricilerinin Vidyo uyumlu uygulamalar geliştirmesine olanak tanır. İster mobil cihazlarda ister masaüstü sistemlerde uygulamalarınıza kolaylıkla Vidyo iletişim özelliklerini ekleyebilirsiniz. Vidyo API’si ve SDK’ları dünyada Google+ Hangouts ve Philips Healthcare gibi büyük uygulamalarda kullanılmaktadır. Yine bununla birlikte Vidyo’nun dünyanın önemli çağrı
merkezi yazılımları olan ININ, Genesys gibi çözümlerle ile tam entegrasyonu vardır. Bu sayede VidyoWorks platformu, size, yüzlerce çağrı karşılayabilecek kendi görüntülü çağrı merkezinizi oluşturma imkanını sağlar.

Bize
Ulaşın