Yamaha Make Waves - Banner

Make Waves

“Make Waves” konsepti, tutkularımıza ve insanlar için en önemli olan şeylere, yani kendilerini ifade etme ve etki yaratma, bir dinleyici ve oyuncu olarak kişisel olarak ilerleme ve başkalarıyla bir araya gelme üzerine odaklanır. Yamaha, insanları ses ve müzikleriyle “Dalgalar Yaratmak” için güçlendirmeye kendini adamıştır.

Yamaha Make Waves

Yamaha ile tanışmak için hemen bizimle iletişime geçin.

Ses Sistemlerimizde Yamaha’nın Tecrübesinden Faydalanıyoruz

Prodüksiyon ve ses sistemlerinde en iyiler arasında bulunan Yamaha’nın Unifed Communications grubu içerisinde konferans çözümlerine özel AR-GE gerçekleşmektedir. Bunun sonucunda günümüz trendleri ve kullanıcıların ihtiyacına yönelik ideal ürünler tasarlanmakta. Uzmanlığı gereği performans odağından ayrılmayan Yamaha’nın küçük ölçekli toplantı odalarında Revolabs serisi UC-500, YVC-300 ve CS-700 modellerini kullanıyoruz.

UC-500, YVC-300 ve CS-700
Yamaha YVC-1000

Yamaha YVC-1000 ile Sınırları Kaldırın

Bulunduğu endüstrilerde daima zirveye oynayan Yamaha, bu sefer sınırları konferans teknolojilerinde kaldırmaya kararlı. YVC-1000 ile artırılabilir mikrofon ve speaker opsiyonuyla devasa konferans salonları için bile ölçeklenebilir hale geliyor.

 

Bundle-4 setup’ımız ile “1 + 1” olarak gelen çözüm kullanıcıların ihtiyacı ve toplantı odası tipine göre ölçeklenebiliyor.

 

Bluetooth, One-Button Autotuning gibi özellikler ile sadece ölçeklenebilir değil, ileri teknoloji ve inovatif özellikleride beraberinde getiriyor.

Eğitim Sınıfları ve Amfi Salonları için Özel Çözümler

Yamaha UC ‘nin amfi tipi salonlar, konferans ve eğitim sınıfları, workshop istasyonlarında ve hatta yönetim kurulu odalarında kullanılmak üzere ölçeklendirmede sınır tanımayan kablosuz çözümler ile eş zamanlı 72 mikrofonun kullanımına imkan tanıyan Executive serisi çözümler sunulmaktadır.

 

Bluetooth, One-Button Autotuning gibi özellikler ile sadece ölçeklenebilir değil, ileri teknoloji ve inovatif özellikleride beraberinde getiriyor.

Eğitim Sınıfları ve Amfi Salonları için Ses Sistemleri
Yamaha Ses Sistemi - Konferans
Yamaha Ses Sistemi - Toplantı Salonu

Bize
Ulaşın