IP Erişim Kontrolü

Garantili Erişim. Eksiksiz Kontrol Synergis™, kurumunuzun güvenliğini artıran, sizi patentsiz donanım seçenekleriyle tanıştıran ve anlık bir bildirimle ekibinizin her türlü tehdit karşısında güvenli şekilde donatıldığı konusunda içiniz rahat bir biçimde gününüzü geçirmenizi sağlayan bir IP erişim kontrolü sistemidir.

Synergis’in Sağladığı Faydalar

1-Her Güne Güvenle Başlayın

Synergis™ erişim kontrolü sistemi, modern ve büyüyen kurumların ihtiyaçlarıyla başa çıkacak şekilde tasarlanmıştır. Kart sahibi ve ziyaretçi yönetimine erişimi kontrolden yaka kartı basma ve soruşturmaları yürütmeye kadar, günlük güvenlik ihtiyaçlarınız karşılanacaktır. Gelişmiş güvenlik özellikleri sayesinde, hem personel hem de varlıklarınızın kritik durumlar boyunca karşılanacağından ve Synergis™ Cloud Link uygulamasının her zaman en son teknolojiye erişmenizi sağlayacağından emin olabilirsiniz.

 

2-Modern Bir Erişim Kontrolü Sistemine Geçiş Yapın

IP teknolojisine hazır biçimde tasarlanan Synergis™, hem ağınız hem de mevcut kontrol yatırımlarınıza avantaj kazandıran en açık IP erişim kontrolü yolunu sunmaktadır. Geleneksel ve geri kalmış erişim kontrolünden kurtulun ve daha fazla teknoloji seçeneğine ölçeklendirme seviyeleri ve mevcut güvenlik ve iş sistemleriyle karmaşık olmayan bir entegrasyona sahip açık ve modern bir IP erişim sistemine geçin.

 

3-Birleştirme Sayesinde Daha Güvende Olun

Synergis™ ile güvenlik kameraları, dâhili haberleşme, varlık yönetimi ve izinsiz giriş sistemleriyle birleştirdiğinizde, klasik tekil erişim kontrol sistemlerine kıyaslandığında daha fazla bilgiye dayalı güvenlik kararlarını daha net ve zamanında verirsiniz. Synergis™ soruşturma ve raporları, görüntü ile sorunsuz bir korelasyon ve gerçek tehditleri yanlış alarmlardan ayırmanızı sağlar.

 

4-Donanımınızı İhtiyacınız Temelinde Seçin

Piyasadaki ürünlerin çoğunluğunu oluşturan patentli sistemlerin aksine, Synergis™ yazılımı, lider üreticiler arasından en iyi erişim kontrolü donanımı seçmenize olanak tanır. IP kapı kontrol cihazlarından kablosuz ve PoE kilitlerine kadar, ortamınız için en mantıklı olan sistemi kurun.

Synergis™ ekosistemi büyümeye devam ettiğinden, güvenlik altyapınızı genişlettikçe en güncel teknolojiden faydalanmış olacaksınız.

 

5-Sizle Evrilen Güvenlik

Birleştirilmiş güvenlik platformu olan Genetec™ Güvenlik Merkezinin bir parçası olan Synergis™, erişim kontrol sistemini diğer güvenlik ve iş sistemleriyle birleştirerek verimliliğinizi ve güvenliğinizi iyileştirmenize olanak tanır. Bağımsız sistemlerden kurtulun ve tüm güvenlik bilgilerinizin birleşik gösteriminden faydalanın.

synergis faydalar resim

Synergis’in Temel Özellikleri

temel ozellik resim

1-En Güvenli Seçenek

 

Tehlike Seviyesi Yönetimi: Algılanan tehditlere doğru yanıtı hızlıca seçin ve kurumsal güvenlik politikalarınız temelinde önceden belirlenmiş tehlike seviyelerine göre erişimi kısıtlayın.

Uçtan Uca Şifreleme: Synergis™ tarafından sunulan şifreleme sayesinde istemci uygulamaları, sunucu uygulamaları ve kapı kontrol cihazları arasındaki iletişimin güvenliğinden emin olun.

Gelişmiş Güvenlik Ayrıcalıkları ve Bölümlere Ayırma: Fiziksel güvenlik sisteminize kimlerin erişebileceğini ve bu kişilerin ayrıcalıklar ve sistemin bölümlere ayrılması hakkında neler yapabileceğini tanımlayın. Synergis™ eksiksiz kullanıcı ve operatör kontrolü sunar.

 

2-Geliştirilmiş Güvenlik Operasyonları

 

Bütün İhtiyaçlarınız Tek Bir Uygulamada: Bütünleşik yaka kartı tasarımı, kart sahibi ve ziyaretçi yönetimi, gelişmiş raporlama ve daha fazlasının olduğu tam teşekküllü bir çözüm edinin. Tüm güvenlik faaliyetlerinizi tek bir uygulamada birleştirmek ve oradan yönetmek için Birleşik Genetec™ Güvenlik Merkezi Platformunu genişletin.

Microsoft Active Directory (AD) Entegrasyonu: Bilgi teknolojileri dizininiz ve Synergis™ arasında senkronizasyon ile kullanıcı ve kart sahibi yönetimini kolaylaştırın. Otomatik senkronizasyon, Synergis™ güvenlik sisteminizin erişim haklarınızın güncel kalmasını sağlar.

Küresel Kart Sahibi Yönetimi: Yerler arasında kart sahipleri ve kimlik bilgilerini senkronize eden bağımsız Synergis™ sistemlerini kurun. Daha büyük kurumlar, tüm yerlerde tek bir kart düzenleyebilir ki bu masrafları önemli oranda azaltır.

 

3-Akıllı Kontrol Cihazları, Elektronik Kilitler ve Arayüz Modülleri

Synergis™, patentli çözümlerden kurtulmanıza izin vererek erişim kontrolü dünyasına devrimci ve açık bir yaklaşım getirmektedir. Synergis™, sektör liderleri tarafından üretilen patentsiz paneller seçmenize olanak tanır. Daha önemlisi, kendi benzersiz ortamınıza uygun donanımı güvenlik yatırımınızın gelecek yıllarda korunacağı garantisiyle seçersiniz.

 

SYNERGIS™ Cloud Link

Axis, ASSA ABLOY, HID, Mercury ve SALTO’nun kapı kontrol donanımını birleştiren gerçekten evrensel, akıllı ve Ethernet üzerinden Güç (PoE) uyumlu cihaza geçin.