vitel-akademi-banner resim final

Manifesto

28 yılı aşkın bilişim deneyimi ile Vitel genç işgücüne yeni bir kapı açıyor! Vitel bilişim sektörünün en deneyimli kurumları içinde yer almaktadır. Burada kendinizi evinizde hissederken, aynı zamanda uluslararası markaların kültürlerini ve iş yapış biçimlerini tecrübe etme fırsatı da elde edersiniz. Amacımız; zeki, çalışkan ve yaratıcı gençlerimize teknik ve ticari donanımlar kazandırmak, onları iş hayatı için tam yetkin bir hale getirmektir.

 

Buradaki çeşitli departmanlarda, uygulamalı eğitimler alarak, sektörün önde gelen isimleri ile yanyana çalışma olanağı bulabilirsiniz. Bu yolculuğun sonunda, bir işe sahip olma fırsatını kazanacaksınız. Vitel Akademililer departmanlar içi ve departmanlar arası geçişler yaparak kazandıkları bilgi ve deneyimleri geleceğe aktarma fırsatı yakalayacaklardır. Peki, nasıl hak kazanabilirsiniz? Yeni mezun ya da en fazla 2 yıla kadar deneyimli gençlerseniz, Vitel Akademi’nin kapıları sizlere sonuna kadar açık olacaktır. Eğitimler sonunda yapılacak sınavları başarı ile tamamlayan gençlerimiz, işe alınmaya hak kazanacaklardır.

 

Vitel Akademi, genç işgücünü bilişim sektörüne kazandırmak için kurulmuş bir yetiştirme programıdır.

Vitel ile kariyer yolculuğunuza başlamak için hemen başvurun.

Vitel Akademi Nedir?

Vitel Akademi genç işgücünü bilişim sektörüne kazandırmak için kurulmuş bir işgücü yetiştirme programıdır.

 

Bu programda sadece teknik değil, tüm yönetim fonksiyonlarına dair bir öğrenme fırsatı sunulmaktadır.

 

Vitel Akademi ile gençler bilişim sektörünü yakından tanıyarak kariyerlerinin ilk döneminde uzman kadrolardan eğitim alma ve kendilerini geliştirme fırsatını yakalarlar.

akademi gorsel
akademi1 ikon

Vitel Akademililer Ne Yapar?

Deneyimli teknik uzmanlar ve birim yöneticileri beraberinde çalışarak iş deneyimi elde ederler.

Vitel Akademi sınıf eğitimlerine katılırlar.

Vitel tarafından düzenlenen online ve fiziki eğitimlere katılırlar,

Eğitim program neticesinde yapılan sınavlarda başarı gösterenler, istihdam olanağı kazanırlar.

akademi2 ikon

Kimler Başvurabilir?

Bu programa, kendisini bilişim alanında geliştirmek isteyen ve bu alanda kariyer hedefi olan, üniversite son sınıf öğrencileri veya 0-2 yıl iş deneyimi olan genç yetenekler başvurabilir.

akademi ikon

Nasıl Başvurabilirim?

Vitel Akademi sayfasındaki formu doldurarak programa hemen başvurabilirsiniz. Başvurunuzun daha sağlıklı tamamlanması için lütfen formu tam ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.