MOXA Endüstriyel Network Çözümleri

Endüstriyel İşletmelerin Çok Kritik
Süreçlerinde Doğru İş Ortağı "Moxa"

Moxa’nın geniş ürün ailesinin bireyleri olan endüstriyel switch, router, converter gibi ethernet-network elemanları, kablosuz çözümleri, endüstriyel bilgisayarları, uzak mesafeli otomasyon modülleri ve Seri-USB-Fieldbus teknolojileri ile Türkiye’de çok daha sık karşılaşılacak.

MOXA Distribütörü

Moxa ile tanışmak için hemen bizimle iletişime geçin.

Moxa’nın geniş ürün ailesinde birçok sektöre yönelik özel ürünler bulunmakta.

Moxa’nın geniş ürün ailesinde denizcilik, akaryakıt, enerji, otoyol güvenliği ve endüstriel dünyada yer alan daha birçok sektöre yönelik özel ürünler bulunmakta.

 

Bu ürünler bulundukları koşullarda gerek suya ve neme, gerek ısıya, gerek darbe ve sarsıntılara, gerek manyetik alan etkilerine, gerekse voltaj ve akım dalgalanmalarına karşı özel olarak tasarlanmış, bu koşullarda performanslarını kaybetmeden devamlılık gösterebilen yapıya sahiptirler.

Moxa Endüstriyel Network Çözümler

Moxa ürünleri kalite ve performans avantajı ile Avrupa ve Asya pazarında oldukça en üst sıralarda yer edinmeyi başardı. Bu başarılarında özellikle 2004’ten bu yana pek çok farklı ürününün kazandığı sayısız ödüllerin yanı sıra sahip olduğu sertifikaların da payı oldukça büyük. Moxa’nın taçlandırılmış önemli başarılarından bazılarını, 2009 yılında kazandığı ayın ürünü ödülü, 2008 ve 2009 yıllarında en iyi 100 endüstriyel ürün listesinde yer alan ürünlerine verilen ödüller, 2004-2010 yılları arasında kazandığı sayısız dizayn ödülü, 2007 yılında mühendislerin seçimi ile kazandığı en faydalı ürün ödülü, 2007 de yılın ürün yarışmasında finale kalma başarısı şeklinde sıralamamız mümkün. Moxa özel durumlar için özel olarak tasarladığı ve üzerinde çalıştığı projeler sayesinde, üretici bir firma olmanın ötesinde global bir çözüm markası haline gelmiştir.

Ürünler

Endüstriyel Ethernet Anahtarlar

Daha fazla bilgi

Network Management

Daha fazla bilgi

Endüstriyel Seri Bağlantı

Daha fazla bilgi

Endüstriyel Kablosuz LAN

Daha fazla bilgi

Sektörel Çözümler

Daha fazla bilgi

Endüstriyel Güvenli Yönlendiriciler

Daha fazla bilgi

Endüstriyel Ethernet Ağ Geçitleri

Daha fazla bilgi

Endüstriyel Media Çeviriciler

Daha fazla bilgi

Endüstriyel I/0

Daha fazla bilgi

Seri Dönüştürücüler

Daha fazla bilgi

Haberler

Otomasyon ve IoT Dünyasında Seri İletişimin Geleceği

Seri İletişim, Teknolojileri çok uzun süredir, Otomasyon ve IoT dünyasında kullanılmaktadır. Peki Seri İletişimi nerelerde kullanıyoruz?   Seri iletişim, otomasyon ve IoT dünyasında birçok farklı alanda kullanılmaktadır. İşte seri iletişimin yaygın olarak kullanıldığı bazı alanlar:   Endüstriyel Otomasyon: Seri iletişim,

Daha Fazla Bilgi

Göremediğinizi Yönetemezsiniz Endüstriyel dünyada NMS

IT dünyasında çok yoğun kullanılan NMS yazılımlarından beklentilerimizi hemen hemen biliyoruz. Peki OT dünyasında, bir NMS’den beklenenler farklı mıdır? Bu yazımızda bu konuyu irdelemeye çalışacağız.   Genel olarak bir NMS’den beklediğimiz temel kriterleri sıralayalım;   Gerçek zamanlı izleme: Bir NMS

Daha Fazla Bilgi

Bize
Ulaşın