Peplink Balance 20x Router Geleceğin İhtiyaçlarına Hazır SD-WAN Router

Dünyanın önde gelen teknoloji şirketlerinden biri olan Peplink, küçük işletmeler ve uzak ofislerin iletişim ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik Balance 20X modelini geliştirdi. Bu model, farklı ve yenilikçi özellikleri sayesinde bugünün gelişen ihtiyaçlarını karşılamanın ötesinde gelecekte ortaya çıkabilecek taleplere de karşılık verebilecek şekilde dizayn edildi.

 

 

Fiziksel Özellikler

Diğer Peplink modelleri gibi metal kasada gelen Balance 20X üzerinde 1 adet Gigabit WAN portu, 1 adet USB port ve 4 adet Gigabit LAN portları yer almaktadır.

Cihazın içinde yerleşik LTE modem çift SIM kart slotu ile kullanımda iken, buna ek olarak 2.4 GHz ve 5 GHz destekli (dual-band) WiFi 5 modül de bulunmaktadır. Bu sayede Balance 20X lokal kullanıcılara kablolu veya kablosuz olarak konforlu bir hizmet sunabilmektedir. Tavsiye edilen kullanıcı sayısı 60 olarak belirlenmiştir.

Genişleme Olanakları

Balance 20X modelini ön plana çıkaran en önemli özellik, üzerinde bir “FlexModule Mini” genişleme slotu ile gelmesidir. Bu slota takılacak modüllerle cihaz çok farklı yer ve topolojilerde esnek bir şekilde kullanılabilir.

  • LTE-A Modül

Balance 20X içinde yerleşik bir LTE modül bulunmaktadır. FlexModule slotuna ikinci bir LTE modül takılarak operatör yedekliliği veya yük paylaşımı gibi senaryolar gerçekleştirilebilir. Bu modül üzerinde de yedekli SIM kart slotu bulunmaktadır.

 

LTE-A Modül

 

  • 5G Modül

Balance 20X, bu modül sayesinde 5G altyapısının getirdiği gigabit mertebesindeki iletişim hızları ve performansını sunabilecektir.

 

5G Modül

 

  • VDSL Modül

Düşük maliyetli DSL hatlar üzerinden iletişim kurmak üzere bu modülün eklenmesi Balance 20X cihazını farklı bir mertebeye taşımıştır. Böylece DSL hattın ana hat olarak kullanılacağı ve 4G LTE şebekesi üzerinden yedekleme istenilen ağ topolojilerinde Balance 20X esnek bir şekilde kullanılabilir.

 

VDSL Modül

 

Teknik Özellikler

 

Peplink Balance 20X Özellikleri

 

Gelin, sürekli gelişen ağ ihtiyaçlarınızın Balance 20X topolojileri ile nasıl karşılanacağını birlikte konuşalım.

Detay Bilgi: Peplink Balance20x sayfasını ziyaret ediniz.