Özlem Berberoğlu’ndan Kanal Güncesi

Değerli Dostlarım,

 

Yılın üçüncü çeyreğine adım attığımız bu sıcak yaz günlerinden hepinize merhaba! Zorlu bir dönemi daha geride bıraktıktan sonra, artık yavaş yavaş işyerlerine ve sahalara dönmeye başladık. İnsanları kurtaran bilim, bizlerin de ofislerimize dönmemize bir kez daha vesile oldu. Bu süreçte bizlere destek olan tüm sağlık çalışanlarımıza gönülden minnet duymaktayız.

 

Bu süreçte, Vitel ürün ailesine yeni ürünler eklendi. Distribütörlük anlaşması yaptığımız; Supermicro, EdgeVerve, Option gibi birbirinden değerli markalar ile yolumuza hız kesmeden devam ediyoruz. Vitel olarak sürekli büyüyoruz ve yeni işler geliştirme konusunda farklı adımlar atıyoruz. Bu süreçte bize destek olan, güvenen tüm iş ortaklarımıza sonsuz teşekkür ederiz. Bildiğiniz gibi, “Endüstriyel Ethernet Network Dünyası”nın başarısına, büyüyen kablosuz teknolojilerin eklenmesi ve kullanıcıların çeşitli endüstriyel protokoller ve endüstriyel kablolu ve kablosuz ağlar yoluyla bağlantı talebinde bulunması network pazarının parçalanmış hale geldiğini doğruluyor. Sonuçta; endüstriyel cihazlar, IoT ve “Endüstri 4.0” gibi trendlerin desteğiyle giderek daha fazla bağlantılı hale geliyor. Bu sebepten, yeni iş ortaklıklarımız çok kritik bir önem kazanmıştır.

 

Vitel olarak, katma değerli distribütör kimliğimiz ile birlikte “bilgi paylaştıkça çoğalır!” ilkesi doğrultusunda yaptığımız etkinlikler, eğitimler ve tanıtım çalışmalarıyla kanalda daha fazla yaygınlık kazanıyoruz ve bu çalışmalarımız hız kesmeden devam edecek. Dinamik kanal ekibimiz ve çözüm odaklı takım ruhuna sahip ekiplerimizin gücü ve desteği ile birlikte 500’den fazla iş ortağımıza; teknik-destek, demo – PoC olanakları, lojistik, eğitim, sertifikasyon, proje geliştirme, fırsat paylaşımı, pazarlama ve pr konularında her zaman destek olmaya devam ederken; uzun soluklu iş birlikteliğine dayalı yüksek karlılık olanakları ile çözümler sunmaktayız.

 

Sözün özü, değerli dostlar; niş, zengin ürün ailemiz, teknik bilgi birikimimiz ve alanında tecrübeli ekiplerimizin gücü ile oluşturduğumuz bu sinerjinin her geçen gün öğrenen, büyüyen bir kurum olarak pandemi sonrası döneme tüm gücümüzle hazırız.

 

Görüşmek üzere, sevgiyle kalın!