Hızlı, Güvenli ve Yönetilebilir Kurumsal Kablosuz AP One AC Mini

Pepwave AP One erişim noktaları, ödül düzeyinde performans, her yerde devreye alma esnekliği, kolay kurulum ve yönetim sağlar. Küçük ama güçlü AP One AC Mini’den süper sağlam AP One Flex’e, AP One serisi, nereye giderseniz gidin, hızlı, güvenli, uzun mesafeli Wi-Fi sunar.

 

Dünyanın En Küçük AP Cihazı – 11AC Wave 2 AP

 

AP One AC Mini, şimdiye kadarki en hızlı 11ac’den birini sunan dünyanın en küçük 802.11ac Wave 2 erişim noktasıdır ve çok kullanıcılı MIMO (MU-MIMO) ile birlikte gelir. Ağınızı 11ac wave 2 Wi-Fi’ye yükseltin. Cihaz en yeni iPhone ve diğer akıllı telefonlarla uyumludur.

 

 

MU – MIMO

MU-MIMO, ağınıza önemli ölçüde artırılmış verimlilik sunar. Artık birden fazla istemci cihazı, radyo sinyallerini belirli istemci cihazlarına yoğunlaştıran ve yönlendiren AP One AC Mini MU-MIMO ve hüzmeleme anten teknolojisi aracılığıyla aynı anda veri alabilir.

 

Ağınızı Güçlendirin

Ağınızı 11ac wave 2 Wi-Fi’ye yükseltin. AP One AC Mini ile kablosuz hızınızı artırın

 

Yerleşik PoE

802.3af PoE girişi ile zihninizi rahatlatın – güç kablolarına veda edin.

 

Kullanıcı erişim kontrolü

Her kullanıcı grubu için ayrı oturum açma bilgileriyle ağ erişimini kontrol edin. AP One erişim noktaları, her biri bağımsız bant genişliği limitlerine ve web engellemeye sahip 16 adede kadar SSID’yi destekler.

 

Sosyal Wi-Fi Erişim Noktası

Konuklar artık Facebook oturum açma bilgileriyle Wi-Fi erişim noktanıza erişebilirler. Buna karşılık, kapsamlı raporlarla müşteri tabanınız hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

 

Merkezi Yönetim

Yerinde veya bulut üzerinden AP One erişim noktalarını yapılandırın. AP Denetleyici, Balance yönlendiricinizden erişim noktalarını yerel olarak yönetmenize izin verirken, InControl 2 herhangi bir web tarayıcısından erişilebilen eksiksiz bir bulut tabanlı çözüm sunar.

 

Eksiksiz Ağ Çözümü

Daha iyi ağ entegrasyonunun ve performansının keyfini çıkarın. AP One erişim noktaları, Balans yönlendiricileri için mükemmel bir tamamlayıcıdır ve bir araya gelerek tüm ağınızda çarpıcı hız ve üstün güvenilirlik sağlar.