DİTAŞ – Uğur Çimşir

DİTAŞ“Bilgi Teknolojilerinin yönetimsel standartlarına bu denli katkı sağlayan bir ürünü kullandığımız için çok şanslıyız.”

 

Deniz taşımacılığında hareket halinde olan gemilerin BT standartlarını karşılayarak uzaktan yönetilmesi zordur. Biz, onlara yüzen fabrikalar diyoruz. Bu kapsamda, 2017 yılında Bilgi Sistemleri envanterini merkezi bir noktadan yönetmek adına arayış içerisine girdik. Birçok ürünü deneyimleme fırsatımız oldu ancak içlerinden bir tanesi kolay kurulumu, harika satış sonrası desteği, kullanıcı dostu arayüzü ve sürekli gelişen yapısı ile dikkatimizi çekmeyi başardı: “ManageEngine” 2017 yılında ManageEngine ürün ailesinden Desktop Central’ı kullanmaya karar verdik.

 

ITIL standartlarını karşılaması, uzak masaüstü, envanter yönetimi, yama yönetimi, değişiklik yönetimi, proje yönetimi ve adını sayamadığım birçok değerli özelliği ile ekibimizin parçası olmayı başardı. Sonraki yıllarda ürün sayımız giderek arttı. Bugün dört ana ürün ile ManageEngine kullanımına devam ediyoruz. Vitel gibi destek ve müşteri memnuniyeti noktasında güçlü bir firmanın yanımızda olması, gelecekte daha fazla işbirliği kuracağımızı gösteriyor. İçinden geçtiğimiz pandemi döneminde, Bilgi Teknolojilerinin yönetimsel standartlarına bu denli katkı sağlayan bir ürünü kullandığımız için çok şanslıyız.

 

Teşekkürler Vitel, teşekkürler ManageEngine.