VERACİTY_ALT banner

Video-Görüntü Anahtarlama (Video Display Controller – VDC)

Veracity’nin Viewspan ürün ailesi, çok sayıda ekranın bulunduğu video işleme uygulamalarında oluşabilecek ihtiyaçlara çözüm getirmek üzere tasarlanmıştır ve üç farklı ürünü bünyesinde barındırmaktadır.

VIEWSPAN Solo

Video görüntüleme uygulamalarında tamamlayıcı veya ek ekranlara ihtiyaç duyulan yerlerde kullanılabilen bu ürün, 2 adet full HD ekranı destekleyebilir.

Endüstriyel yapıda, kompakt ve yüksek performanslı bir video görüntüleme denetleyicisidir. Ethernet portu üzerinden ağa bağlanabilen cihaz, H.264 ve H.265 gibi video formatlarını çözebilir ve bağlı ekranlarda gösterebilir.

veracity_video (2)_blog

Bu topolojiden de görülebileceği üzere Viewspan Solo ile ağın herhangi bir yerine izleme ekranları konulabilir ve NVR, IP kamera veya herhangi bir kaynaktan gelen görüntüler ekranlara yansıtılabilir.

VIEWSPAN 6

İzleme ve gözetim kontrol odaları için yine endüstriyel sınıfta ve yüksek performanslı bir ürün olup, duvar tipi çoklu ekran (video wall) uygulamaları için geliştirilmiştir.

6 adet DisplayPort video çıkışı ile bir duvara monte edilmiş 6 adet HD destekli ekranı sürebilir. Ethernet portu üzerinden ağa bağlanabilen cihaz H.264 ve H.265 gibi video formatlarını çözebilir ve bağlı ekranlarda gösterebilir.

veracity_video (3)_blog
veracity_video (4)_blog

Viewspan 6, özellikle 6 ekranlı video wall uygulamalarına oldukça uygun bir üründür.

VIEWSPAN 6 Plus

Viewspan 6 Plus, Viewspan 6 gibi 6 adet ekran sürebilir. Aralarında aşağıdaki tablodan da görülebilecek belli farklar olmakla birlikte, temelde o da bir video wall sürücü olarak çalışmaktadır.

veracity_video (5)_blog

Viewspan 6 Plus; 4K desteği, kanal sayısı ve çözünürlük gibi belli üstünlüklere sahiptir.

Ürünlerle ilgili dökümanlara aşağıdaki linklerden erişilebilir.

Gelin, Viewspan ailesi ile sağlayabileceğimiz çözümleri birlikte konuşalım!