Video konferans çağında ofislerde yeni normal!

 

 

Video konferans çağında ofislerde yeni normal!

 

Birbirine uzak ekipler veya evden çalışanlar için çevrimiçi toplantılar ve video konferanslar uzun zamandır yapılıyordu; ancak bu yıl karşılaştığımız COVID19 salgını ile video konferans çözümleri birçok sektörün iletişim biçimini yenilemesine ve iş yürütme süreçlerinde değişikliklere sebep oldu. Pandemi sebebi ile evden çalıştığımız bugünlerde birçok kurum ve kuruluş Zoom, Microsoft Teams, Cisco Webex, Vidyo ve benzeri video konferans uygulamalarını iş hayatı dinamiklerinin merkezine konumlandırdı.

 

Peki, ulaşım sebebi ile kaybedilen zaman ve maliyetlerin önüne geçerek binlerce şirket için değer yaratan video konferans çözümleri yeni normale döndüğümüzde kullanılmaya devam edecek mi?

 

İş dünyası yeni normal için ne kadar hazır?

 

Yeni alışkanlıklar edinmek veya mevcut alışkanlıklardan vazgeçmek her zaman zordur. COVID19 salgını boyunca hepimiz video konferans uygulamaları ile iş hayatımızı kolaylaştırdık. Pandemi ile her zaman teknik olarak mümkün olan video konferans çözümlerinin iş hayatına olan etkisini deneyimledik.

 

Şimdi ise her geçen gün azalan hasta sayısı ve artan iyileşen sayısı ile yeni normal günler yaklaşıyor. Bu süre boyunca video konferans uygulamaları ile kazandığımız yetkinlikler ise bizler için eski normal olarak kalacak. İnsanlar için her zaman hayatı kolaylaştıran ve güvenli çözümler tercih edilen olmuştur. Bu sebeple yeni normale geçildiğinde de markaların video konferans uygulamalarının maliyet ve zaman avantajlarından faydalanacağı kesin. Aslında işlerin uzaktan çalışma ile oldukça iyi ilerlediğini keşfetmemiz, iş dünyasının yeni normale hazır olduğunu kanıtlar boyutta.

 

Ancak video konferans deneyimini çalışanlarınız, iş ortaklarınız veya müşterileriniz ile kaliteli bir biçimde sürdürmek istiyorsanız, profesyonel iş hayatının beklentilerini karşılayacak bir video konferans deneyimi çözümüne sahip olmalısınız. (Detaylı bilgi için “Video Konferans Çözümü Nasıl Seçilir?” içeriğini inceleyebilirsiniz.)

 

Eğer kullandığınız servisler beklentilerinizi karşılamıyor ve mutlu değilseniz, “Mevcut çözümlerinizden memnun değil misiniz?” içeriğimizi inceleyebilir, uzman kadromuz ve Türkiye’deki veri merkezimiz ile hızlı, güvenilir ve yüksek performanslı video konferans avantajlarımızı keşfedebilirsiniz.

 

Toplantı odaları profesyonel video konferans odalarına dönüşüyor!

 

Eski normalin ofis ziyareti deneyimi şimdi yeni normal ile değişiyor ve artık profesyonel video konferans odaları hayatımızın bir parçası oluyor. Artık müşterilerinizle ve iş birliği yaptığınız ekipler ile bir araya gelmek için konum değişikliğine ihtiyaç duymadan daha güvenli ve steril bir ortamda video konferanslarınızı gerçekleştirebileceksiniz. Bu sayede hem zamandan hem de lojistik masraflardan kazanç sağlayacaksınız.

 

Sizlere daha iyi bir iletişim deneyimi sunmak veya mevcut konferans deneyiminizi güçlendirmek için her ölçekteki toplantı odalarınız özelinde video konferans çözümleri geliştiriyor, şirketinizin iletişim kültürünü güçlendiriyoruz.

 

Yeni normalde hangi ölçekteki toplantı odanızı dönüştürmek istersiniz?Video konferans çözümleri, aksesuarları, avantajları ve daha fazlası hakkında bilgi almak için vidyokonferans.com’u ziyaret edebilirsiniz.