Tüm Alarmları Tek Bir Noktadan Yönetin

 

OPManager yapınızda ki tüm network cihazlarınız, sunucularınız, güvenlik duvarı ve daha fazlasını izlemenize yardımcı olur. Tüm sistemlerin çalışabilirliğini sizin için izlerken kritik uyarılarınızı yönetebilmenizi sağlar. Opmanager üzerinde ki uyarıları yönetebilmek ve hepsini bir arada tutmak için AlarmsOne ürünü ile entegre edildi.

 

AlarmsOne size nasıl yardımcı olur?

 

AlarmsOne, tün uyarılarınızı yönetmek için bulut tabanlı çalışan Manage Engine ürünüdür. OPManager’ı AlarmsOne ie entegre ederek 1 günde yüzlerce uyarılarınızı daha kolay bir şekilde yönetebilmenizi sağlayabilirsiniz. Uyarı yönetimizi daha etkin ve verimli kullanabilmeniz için AlarmsOne kullanmanın birkaç sebebi vardır.

 

  • Bilgi Teknolojileri olarak her yerden gelen uyarılarınızı görüntüleyin ve yönetin.
  • Tüm Bilgi Teknolojileri uyarılarını tek bir arayüzden yürütmek ve yönetmek için uygulamalarınızı AlarmOna ile entegre edin.

 

Uyarı kirliliğini durdurun ve kritik uyarıları izleyerek önemlileri hızlandırın.

 

  • AlarmsOne da çağrı kuralları ve programları ekleyin, iş gücünüzü kolaylık sağlayın.
  • Kritik uyarılarınızı doğru kişilere e-posta, SMS ya da telefon aracılığı ile doğru zamanda bilgilendirin.
  • Kritik bir uyarı oluştuğunda yardım masası aracınızla otomatik olarak ticket oluşturun.

AlarmsOne Nasıl Entegre Olur?

 

OPManager yazılımının ürün entegrasyon kısmında AlarmsOne’u seçin. AlarmsOne API anahtarınızı girin. Onay kutusunu işaretledikten sonra entegre edilebilirsiniz.

 

 

AlarmsOne’da yeni misiniz?

 

AlarmsOne hesabınız yoksa çok kısa zamanda hesabınızı oluşturabilirsiniz.Entegrasyon işlemin de Get API anahtarına tıklayarak AlarmsOne kayıt sayfasında hesabınızı oluşturmak için e-posta ve şifrenizi giriniz. OPManager’ı AlarmsOne ile entegre ettikten sonra IT ekip üyelerinizi ekleyerek çağrı kurallarınızı ve gerekli yapılandırmalarınız yapabilirsiniz. AlarmsOne bu entegrasyonu oluşturan tüm kullanıcıları için 90 gün boyunca sınırlı sms ve çağrı uyarı kredi sistemini ücretsiz olarak Premium hesap sunuyor.

 

Bu entegrasyonu demo halinde görmek istiyorsanız, demo linki üzerinden inceleyebilirsiniz.

 

 

ManageEngine Demo talepleriniz için lütfen tıklayınız.