extreme logo white

SR2200 & SR2300 Serisi Switch Ailesi

Öne Çıkan Özelllikler; Bulut Tarafından Yönetilen Anahtar Yığınlama Birden çok anahtarı, çoklu anahtar yönetiminin yönetim yükünü daha da hafifletebilen ayrıntılı cihaz şablonlarıyla desteklenen tek bir yapılandırılabilir birimde birleştirin. ExtremeCloud ™ IQ ile Yönetim ve Analiz Otomatik dağıtımlar Basitleştirilmiş ağ işlemleri Gelişmiş raporlama ve ağ bilgileri Bağlantı Noktası ve Güç Seçenekleri 8x – 48x Bağlantı Noktalı Gigabit Ethernet 124W – 740W PoE +

SR2200-SR2300 Serisi görsel
icon-networkconnectCreated with Sketch.
Birleşik Ağ Yönetimi

Kontrolü otomatikleştiren, yapılandırma ve desteği basitleştiren ve görünürlüğü artıran ağ yönetimine yönelik daha akıllı, bulut destekli bir yaklaşım. Birleşik erişim noktası, anahtarlama ve yönlendirme ağ politikaları ile BT yöneticileri, bağlantı türü veya konumu ne olursa olsun uçtan uca performans ve güvenlik politikalarını kolayca uygulayabilir.

icon-cloudCreated with Sketch.
Bulut Etkin Anahtar Yığınlama

ExtremeCloud IQ’nun bulut tarafından yönetilen anahtar yığınlama özellikleriyle birden çok anahtarı yapılandırma, izleme ve bakım sürecini basitleştirin. Birden çok anahtarı, çoklu anahtar yönetiminin yönetim yükünü daha da hafifletebilen ayrıntılı cihaz şablonlarıyla desteklenen tek bir yapılandırılabilir birimde birleştirin.

Bulut Etkin CLI

GUI yönetimi veya gelişmiş CLI, her iki dünyanın en iyisini seçebilirsiniz. ExtremeCloud IQ’nun Bulut CLI işlevselliği ile yöneticiler, ofisten çıkmaya veya bir seri kablo takmaya gerek kalmadan anında ve merkezi olarak gelişmiş yapılandırma ve tanılama araçlarından yararlanabilir.