moxa*logo1

Moxa Sektörel Çözümler

sektorel-cozum resim

Raylı Sistemler

Moxa; dünya çapında düzinelerce başarılı demiryolu projeleri için altyapı programlama, veri kontrolü ve anahtar iletişim sağladı. Altı kıtada, metro, hızlı tren, geleneksel demiryolu araçları uygulamaları; otomatik tren işletimleri, otomatik tren denetimi, yolcu odaklı sistemler, trackside, sinyal verme ve diğer iletişim sistemleri için ideal olan Moxa çözümü kullanılmıştır.

Demiryolu operatörleri, kaynakları daha verimli tesis etmenin ve yolcu taleplerine daha iyi cevap vermenin yollarını arıyor. Örneğin, büyükşehir demiryolu hizmetleri off – pick saatlerde çalışmak isteyebilir ama uzun trenler çıkış saatleri sırasında çıkar. Demiryolu operatörleri de; eğer aynı rota üzerinde bir tren seyahati yapıyorsanız, yolculuğun en azından bir kısmı için bir trende farklı bölgelerden birden fazla pazara hizmet verebilir ve varlıklardan tasarruf edebilir.

Akıllı Ulaşım Çözümleri

Moxa’nın akıllı ulaşım sistemi (ITS) çözümleri; Ethernet, VLAN, seri, POE, DSL ve video sıkıştırma çeşitleri gibi ağ arayüzlerinin geniş bir yelpazede sunar ve yüksek hızda çıktı sağlayan videolar, veri, ses sensör çeşitleri gerçek – zamanlı yakınsamayı kolaylaştırmayı sağlar.

 

Moxa’nın sağlam tasarımları, yüksek güvenilirlik ile kesintisiz ağ çalışması sağlamak için ITS standartları (NEMA TS2 ve eMark) ile zorlu çalışma ortam ve şartlarına uyumludur. Bugün Moxa’ yla trafiği etkili bir şekilde yönlendirmeye başlayın.

Otomasyon sektörü, gelişen fırsat ve zorlukları karşılamak için ağ genişletme ve yakınsamayı hızlandırır. Moxa Endüstriyel Ethernet Çözümleri, iyi performans için, birlikte çalışabilirliği ve endüstri odaklı güvenirliği sürekli olarak geliştirerek otomasyon ağı yakınsamasını hızlandırır. Kablolu ve kablosuz ağlar arasında çığır açan eski ve yeni teknolojilerin yanı sıra; Moxa’ nın endüstriyel Ethernet çözümleri, zorlu koşullar altında akıllı uygulamalar için size güvenilir, düşük maliyetli dağıtımı kolay edge – to – core ağlar getirir.

Akıllı Şebekeler

Akıllı şebeke; jenerasyon noktasından tüketim noktasına uzanan bir elektrik teslim sistemidir. Akıllı şebeke; tam bir güç ağı oluşturmak için duyumsal elemanları ile bağlanan tüm cihazlar ile gelişmiş iletişim ve bilgilendirme teknolojisi ile entegredir. Bilgilendirme; elektrik verimliliğini arttırmak, güvenilirliği arttırmak, maliyetleri azaltmak ve güç kaynaklarını optimize etmek için entegre olur ve analiz eder.

Akıllı şebeke; elektrik dağıtımını daha verimli hale getirerek ve elektrik akışını izlemek için akıllı otomatik bir sistemdir. Çevreyi korunması çok önemli bir husus olduğu dünyamızda; enerji bağımsızlığını arttırarak güç kullanımını düşürmek; maliyet – etkin yollar bulmak için önemlidir.

Denizcilik

Moxa, tüm marine çözümlerinin sağlayıcısı, marine uygulamalar için özel olarak tasarlanmış bilgisayar ürünlerinin Master serisini yaratmıştır. Moxa’ nın Master serisi ürünleri; deniz köprü sistemlerinde olağanüstü performans için sağlam güvenilirliği ile üst düzey performansı birleştirir. Moxa’ nın deniz bilgisayarları, denizcilikle ilgili uygulamalar için istikrarlı bir köprü ortamı yaratmak için kompakt ve sağlamdır.

IEC 60945 4th, DNV ve IACS E-10 uyumu ve Moxa’ nın endüstiyel liderliği ile 3 yıl garanti süresi, sağlam ürün desteği; sistem entegrasyonu için Moxa’ nın deniz bilgisayarlarını en iyi seçim haline getiriyor.