ruijie logo4

RG-RAP1200(F)

RG-RAP1200(F) AC1300 Dual Band Wall-plate Access Point

Ruijie Reyee Serisi RG-RAP1200(F), yüksek performanslı bir duvar tipi Kablosuz Erişim Noktasıdır(Access Point). 802.3af/at PoE desteği ile AP, IPTV, IP telefon, vb .’nin genişletilmesini kolaylaştırmak için önde bir adet LAN bağlantı noktasına(Port) sahiptir. 802.11a / b / g / n / ac Wave1 / Wave2 Wi-Fi protokolü ile uyumludur. RG-RAP1200(F), MU-MIMO dual-stream teknolojisini destekler ve dahili omnidirectional antenlere sahiptir. 2.4GHz ve 5GHz’de aynı anda çalışabilir. 2.4GHz’de 400Mbps, 5GHz’de 867Mbps ve AP başına toplam 1267Mbps’ye kadar yüksek hızlı kablosuz erişim sağlar. Kompakt 86 mm duvar plakası ile, ofisler, ticari endüstri, oteller, hizmet senaryoları vb. için ideal bir montaj imkanı sağlar.

AP, Ruijie’nin kendi kendini organize eden ağ özelliğini destekler. Bu, yönlendiriciler, anahtarlar ve kablosuz AP’ler arasında otomatik keşif, otomatik ağ oluşturma ve otomatik yapılandırmayı controller veya internet erişimine gerek olmadan gerçekleştirme anlamına gelir. Ruijie Cloud uygulaması ile kullanıcılar, cihaz yapılandırmasını, uzaktan yönetimini, tüm ağın işletimini ve bakımını hızlı bir şekilde tamamlayabilir. Bu da kablosuz ağ oluşturma sürecindeki ekipman maliyeti, işçilik maliyeti ve zaman maliyetini büyük ölçüde azaltır.

 

Özellikler:

  • 802.11ac Wave2 teknolojisi
  • Kendi Kendini Düzenleyen Ağ aracılığıyla Auto-Provisioning: ağ geçitleri, anahtarlar ve kablosuz AP’ler arasında otomatik keşif, otomatik ağ oluşturma ve otomatik yapılandırmayı gerçekleştiren Ruijie’nin kendi geliştirdiği akıllı ağ özelliğini destekler.
  • Ömür boyu ücretsiz Ruijie Bulut yönetimi: Uzaktan arıza alarmı, Ruijie Cloud Uygulamasında tek tıkla optimizasyon ve bakım;
  • Sorunsuz Layer-3 Roaming
  • Endüstriyel Tasarım: Sağlam kasa, Ürünler için daha yüksek dayanıklılık ve güvenlik sağlar;
RG-RAP1200F görsel