Reyee Haftanın Yıldız Ürünü: IP Kameralar için Dış Mekan Kablosuz Köprü Uzmanı RG-EST310

IP Kameralar için Dış Mekan Kablosuz Köprü Uzmanı RG-EST310

 

 

Ruijie Reyee Serisi RG-EST310, asansörler, kule vinçler, fabrikalar, kampüsler ve şantiyeler gibi senaryolarda video gözetim ana taşıyıcı veya uzaktan kablosuz iletim için bir 802.11ac kablosuz köprüdür. 5GHz’de çalışan RG-EST310, iki uzamsal akışı (2×2 MIMO teknolojisi) destekler ve çeşitli hizmetlerin veri bağlantısı bant genişliği gereksinimlerini tam olarak karşılayabilen 867Mbps’ye kadar çıktı sağlar.

 

RG-EST310, kayıt cihazı ucu ve kamera ucu cihazı dahil olmak üzere 2 cihazdan oluşur. Varsayılan olarak eşleştirilirler ve herhangi bir konfigürasyon gerektirmeden dağıtılabilirler. Video gözetim ana taşıyıcı için kullanıldığında, kayıt cihazının ucuna bir anahtar veya sabit disk kaydedici ve kamera ucuna bir ağ kamerası bağlamanız önerilir.

 

RG-EST310, geleneksel kontak tipi köprü konfigürasyon yönteminde tamamen devrim yaratan ağ topolojisinin görüntülenmesi ve konfigürasyonların değiştirilmesi dahil olmak üzere uygulama aracılığıyla yönetilebilir.

 

Dört kenarlı kavisli kenar tasarımıyla RG-EST310, kompakt boyutu tam olarak kullanır ve mükemmel bir dış tasarım sunar. Kolay ekipman kurulumu için kitler sağlanmıştır. Cihazın kasası, daha iyi toz geçirmezlik ve su geçirmezlik performansı sağlayacak şekilde optimize edilmiştir ve IP65 koruması sağlar.

 

Hava şartlarına dayanıklı malzemeler, kasanın güneşe, rüzgara, aside ve alkali korozyona maruz kalma gibi zorlu koşullar altında uzun süre sağlam kalmasını sağlar. Dahası, cihaz için benimsenen endüstriyel malzemelerin geniş sıcaklık aralığı, cihazın sıcak ve nemli hava, kuru ve soğuk hava, güneşe maruz kalma, yağmur, kuvvetli rüzgarlar gibi çeşitli karmaşık ortamlarda güvenilirliğini ve dayanıklılığını tam olarak garanti eder. Cihaz, kötü hava koşullarının veya zorlu ortamların etkilerine etkin bir şekilde dayanabilir ve inşaat ve kurulum zorluklarını önemli ölçüde azaltırken yüksek stabilite sunar.