replikasyon banner

Silver Peak Tam Size Göre!

Eğer Sanallaştırma, Storage, Backup veya büyük verilerin taşınmasından sorumlu kişi iseniz ve Veeam, Double Take, Zerto, Hyper-V replication, VMware SRM “Site Recovery Maneger”, Hitachi “HUS, VSP”, Fujitsu, HP 3PAR, NetApp, Dell Compellent, EMC VNX, VPLEX GEO, Data Domain, RecoverPoint, SRDF/A, Isilon, Open View, MirrorView, IBM XIV, SVC, Storwise, iSCSI, FCoIP “Brocade 7500 / 7800” SQL Log Shipping, Oracle Data Guard, Oracle Log Shipping, Hyper-V Replika, VMware Replication vb. çözümler ile ilgileniyorsanız Silver Peak tam size göre!

 

Ayrıca RPO-RTO sürelerini yakalayamıyorsanız veya WAN hatlarının pahalı olması nedeni ile felaket kurtarma projenizi hayata geçiremiyorsanız Silver Peak size yardımcı olacaktır.

Maksimum performans ve verimlilik: Silver Peak TÜM IP TRAFİĞİNİ AĞ KATMANINDA UYGULAMA VE PROTOKOL BAĞIMSIZ BYTE SEVİYESİNDE optimize edebildiği için her hangi bir replikasyon veya backup trafiğinizi optimize etmenizi sağlar. Silver Peak sofestike sıkıştırma algoritmaları ve BYTE seviyesinde tekilleştirme ile maksimum verimi sağlar. sonuç olarak düşük ve ortak paylaşımlı WAN hazları üzerinden zorlu veya sıfır‘a yakın RPO ve RTO sürelerini yakalamanıza yardımcı olur.

 

30 dakika içinde çözüme kavuşun: 1 aylık deneme sürümünü indirin ve Silver Peak ile disaster merkezinize yapacağınız replikasyon veya backup için nokta dan noktaya hat zorunluğunuz olmadan Silver Peak ile iki İnternet bağlantısı üzerinden anında IPSec tünel kurun ve replikasyon trafiğinizi Silver Peak ‘lere yönlendirin ve anında hızlanın “örnek projeler ve kullanım senaryoları için blog sayfamızı inceleyiniz”

 

Veri güvenliği: Silver Peak ile iki nokta arasında yapacağınız replikasyon için ekstra bir IPSec cihazına gerek kalmadan Silver Peak ile iki nokta arasında AES-256 SHA-1 IPSec kurabilir ve veri güvenliğinizi sağlayabilirsiniz. Eğer hastane, finans vb. kuruluşları iseniz WAN hatlarının maksimum verimle kullanılması ve veri güvenliği sizin için iki önemli konudur.

 

Bant genişliği yönetimi: Eğer replikasyonu yapacağınız iki nokta arasında sadece tek bir WAN hattı kullanıyorsanız Silver Peak’in bant genişliği yönetimi ile replikasyon trafiğinizin diğer trafikleri etkilememesi için belli bir bant genişliği tanımlayabilir ve eğer diğer trafikler kullanılmıyorsa tüm hattı dinamik olarak replikasyonun kullanmasını sağlar.

replikasyon gorsel1

Anında hızlanmak için 3 kolay adım:

1- Silver Peak VRX sanal yazılımı kaynak / hedef cihazlar ile aynı lokasyonlara kurun. Listelenen donanım ve yazılım gereksinimleri ile herhangi bir ekipmana kurabilirsiniz.

2- Kaynak ve hedef depolama aygıtlarına gidin ve trafiği, Silver Peak VRX cihazlarına yönlendirin. Bu genellikle sadece birkaç basit komut gerektirir. Özel talimatlar firmaya göre değişebilir, bu nedenle farklı çoğaltma çözümleri için blog sayfamızı inceleyiniz.

 

3-Replikasyon trafiği otomatik olarak Silver Peak ile WAN üzerinden iletilir ve tüm süreç boyunca optimize edilir.