Peplink Teknoloji Günü Sona Erdi

‘’Peplink Teknoloji Günü’’ online etkinliği Vitel – Peplink iş birliği ile 21 Ekim 2020 tarihinde Trend Avcısı M. Serdar Kuzuloğlu’nun moderatörlüğü, Peplink CEO’su Alex Chan ve değerli Vitel yöneticilerinin katılımı ile gerçekleşti.

 

 

Kesintisiz iletişim ve internet dünyasına ilgi duyan teknoloji takipçileri ile Vitel ve Peplink iş ortakları için gerçekleştirilen onine etkinlikte sektörünün öncü isimleri Peplink çözümleri, avantajları ve internet teknolojileri dünyasından gelişmeleri paylaştı.

“Moderatör M. Serdar Kuzuloğlu’nun açılış konuşmasıyla başlayan etkinlik, Vitel CEO’su Deniz Eşiyok’un “Peplink Teknoloji Gününe Hoşgeldiniz!’’ ve Peplink CEO’su Alex Chan’ın “Welcome” adlı konuşmaları ile devam etti.”

Etkinlikte ayrıca Vitel Teknik Danışmanı Gökhan ÖZKAN “Peplink Teknolojileri”, Vitel Teknik Danışmanı Yücel Özdemir “Kamu Güvenliğinde (Public Safety) Mobil İletişim Teknolojileri” ve Vitel Teknik Destek Uzmanı Taycan Toprak “Kesintisiz Canlı Yayın” başlıklı sunumlarını gerçekleştirirken üç farklı oturumda sunum yapan Vitel Endüstriyel Network Grup Müdürü Aytan Kızıltan “Perakende ve Mağazacılıkta Kesintisiz İletişim”, Üretim Tesisleri, Fabrikalar ve Otomasyon (Endüstri 4.0), Yat, Gemi ve Limanlar: SIM Injector, IP67, Anten Tasarımı” konularındaki Peplink çözümlerini katılımcılar ile paylaştı.

Peplink deneyimini en iyi şekilde yaşayarak başarı hikayelerini etkinliğimizde bizle paylaşan Karaca Sistem Teknik Uzmanı Ali Yazar, Zenger Managing Partner Onur Umut, MNG Kargo IT Grup Müdürü Cengiz Yılmaz, Güven Gemi CEO’su İsmail Güven ve Aktur Genel Müdür Yrd. Mete Demir’e teşekkürlerimizi sunarız.

Pek çok sürprizin yaşandığı bu keyifli etkinlikte bizlere eşlik ettiği için moderatörümüz Sayın M. Serdar Kuzuloğlu’na, Hong Kong’dan bağlanarak aramıza katılan Peplink CEO’su Sayın Alex Chan’e ve katılım sağlayan tüm iş ortaklarımız ile tüm teknoloji tutkunu ziyaretçilerimize teşekkür ediyor, sağlık, huzur ve başarı dolu günler diliyoruz.

 

 

Etkinlik Kütüphanesine Ulaşmak İçin Tıklayınız