Peplink, Speedfusion Cloud ile Güvenli ve Yüksek Bağlantı Hızını Tüm Kullanıcılarına 90 Gün Boyunca Ücretsiz Sunuyor!

 

Büyük çoğunluğumuzun evden çalışmaya başladığı bugünlerde, Peplink yeni servisi  Speefusion Cloudu tanıttı ve  tüm kullanıcılarına ilk 90 gün ücretsiz olarak hizmet etmeye başladı.

 

“Bonding” in olmazsa olmazı karşılıklı cihaz konumlandırmayı geride bırakarak ikinci bir cihaza gereksinim duymadan var olan tekil Peplink cihazınızla artık “Bonding” yapabilirsiniz.

 

PeplinkSpeedfusion Cloud ile güvenli ve yüksek bağlantı hızını tüm kullanıcılarına 90 gün boyunca ücretsiz olarak sunarken, tüm Peplink cihazlarınızda son yazılım güncellemesi sonrasında hemen Bonding yapmaya başlayabilirsiniz.

 

 

Peplink ve Speedfusion Cloud kullanımı ile birlikte birden fazla hattı birleştirerek yüksek hıza erişebileceğiniz gibi, üstün yük dengeleme algoritmaları ve kesintisiz internet bağlantısı ile ofisteymişçesine çalışmalarınıza devam edebilir ya da internet üzerindeki işlerinizi sürdürebilirsiniz.

 

Speedfusion Cloud ile yüksek bant genişliğinin yanısıra paket kaybı tahammülünün olmadığı ses ve görüntü datalarının, sınırlı ve değişken hatlar üzerinden iletimindeki  -benzersiz WAN Smoothing algoritması ile kopma yaşamaksızın görüşmelerinize devam edebilirsiniz.

 

Speedfusion Cloud ve çok daha fazlası için  info@vitel.com.tr ile iletişime geçebilirsiniz.