Office 365 Erişiminizi Senkronize Halde Tutun

 

Office 365 gibi kritik öneme sahip uygulamalar, bir kuruluşun verimliliğini doğrudan etkiler. Kullanıcılar günlük olarak birden fazla uygulamayı kullandıkları için parolalarını unutabilir ya da karıştırabilirler. Bu da Office 365 gibi önemli uygulamalarda hesaplarının kilitlenmesini sağlar. Sonuç olarak, kullanıcıların verimliliği engellenmezse hızlı bir şekilde tekrar erişim kazanabilir. Her şeyden önce, bu şifre yorgunluk sorunları da şifre sıfırlama biletleri ile dolu bir yardım masası yol açmaktadır.

 

Bu sorunları tamamen önlemek için bir yol mu arıyorsunuz? Şifreleri Active Directory’den kritik SaaS uygulamalarınıza senkronize etmeyi deneyin. Şifre senkronizasyonu ek bir altyapı gerektirmez. Son kullanıcıların aklında tutması için tek şifre yeterli olabilir.
Şifre senkronizasyon uygulanması söz konusu olduğunda, doğru aracı bulmak önemlidir. Burada ManageEngine ADSelfService Plus devreye giriyor. ADSelfService Plus, AD yöneticilerine aşağıdakileri özellikleri sağlayan güvenli bir son kullanıcı şifre yönetim aracıdır:

  • Organizasyon ve grup tabanlı kısıtlı erişim.
  • Hangi kullanıcıların işlemlerini Office 365 ve diğer bulut uygulamalarıyla senkronize edileceğine karar verin.
  • Active Directory’deki parola durumlarına göre parola değişiklikleri veya parola sıfırlamalarını yönetin.
  • Belirli özelliklere dayalı hesaplar bağlayın.

Bu özellikleri kendiniz denemek ister misiniz? Bu gerçek zamanlı parola senkronizasyonunu ve işinize değer katacak diğer özellikleri değerlendirmek için özel bir şifre senkronizasyon çözümü özeti ve kişiselleştirilmiş bir ADSelfService Plus demosu edinin.

 

ManageEngine Demo talepleriniz için lütfen tıklayınız.