Network Değişim Yönetimini Basitleştirin

Network Değişim Yönetimini Basitleştirin

 

 

Network Cihazlarınızı Gerçek Zamanlı Olarak Tespiti ve Denetimini Ayarlama

NCM eklentisi, ağ aygıtlarınızda bir başlatma veya çalıştırma yapılandırması değişikliği yapıldığında sizi uyarır. E-posta uyarıları, yapılandırma değişikliğini ve etkilerine anında karar vermenizi sağlayan yapılandırma farklılıklarıyla birlikte gelir. NCM kontrol paneline giriş yaptıktan sonra, “değişiklik yapıldığı zaman”, “değişiklik yapıldığında” ve “neler yapıldığına” dair hızlı bir ekranda görürsünüz. Diğer uyarılar, planlanan bir uyumluluk kontrolünde “bir cihazın yedeklenememesi” ve “politika ihlali”ni içerir.

 

 

Her Konfigürasyon Değişikliklerinde Güvenlik ve Uygunluk Kontrollerini Sağlayın

İşletmelerin sadece standart uygulamaları, iç güvenlik politikalarını, sıkı hükümet düzenlemelerini ve endüstriyel yönergeleri izlememelerini değil, aynı zamanda politikaların uygulandığını ve ağ cihazlarının tanımlanan politikalarla uyumlu olduğunu da göstermeleri gerekmektedir. NCM eklentisi, aygıt yapılandırmalarının çakışmalarına ve uyumluluk durumuna genel bir bakış sağlamak için tanımlanan kurallara uygunluk için aygıtları tarar. “Güvenlik denetimi raporları” bulguları etkileriyle listeler ve hatta daha iyi güvenlik için öneriler sunar.

 

 

Kapsamlı Raporlarla Network Sorunlarını Analiz Edin ve Sorun Giderme

OpManager’ın NCM raporları, ağ konfigürasyonu, uyumsuzluk durumu, uyumluluk durumu, kullanıcı etkinliği vb. İle ilgili ayrıntılı bilgileri içerir. BT ve güvenlik politikaları için. Raporlar şunları içerir: donanım, ürün yazılımı ve cihaz envanter raporları, cihaz denetim raporları, yapılandırma değişikliği raporları, güvenlik denetimi raporları, kullanıcı erişim raporları, uyumluluk raporları vb.