Microsoft Teams için “ServiceDesk Plus Cloud” ile tanışın!…

 

BT hizmet yönetimini daha erişilebilir hale getirin.

 

Hizmet masası ekipleri BT self servis portallarının kullanımını teşvik etse de, birçok son kullanıcı BT hizmet masası ekibini aramak veya bir BT sorununu bildirmek için BT ekibinin yanına gelmek gibi geleneksel yöntemleri tercih etmektedir. Bu, acil sorunu çözse de, hizmet masası verimliliğini düşürür ve takip taleplerini ve diğer idari görevleri BT teknisyenleri için bir kabusa dönüştürür. ServiceDesk Plus Cloud ve Microsoft Teams arasındaki entegrasyonumuz ile en iyi BT hizmet yönetimini işbirliği araçlarıyla birleştirebilir ve BT hizmet masanızı kullanıcılarınızın olduğu yere götürebilirsiniz!

 

Teams için yeni ServiceDesk Plus Bulut uygulaması, kullanıcılarınızın ve BT teknisyenlerinizin Microsoft Teams ile daha fazlasını yapmasını sağlar:

 

 • Microsoft Teams’den hiç ayrılmadan BT ticketlarınızı yönetin.

 

Destek taleplerini atama, alma, düzenleme, silme ve bağlama gibi çok sayıda BT hizmet masası yönetimi görevini Microsoft Teams’in içinden gerçekleştirin.

 

 • Servis masası bilgilerini almak için ServiceDesk Plus sohbet botunu kullanın.

ServiceDesk Plus’ın sohbet penceresi içinde çeşitli hizmet masası eylemlerini gerçekleştirin (Örneğin; işlem yapılabilir kartlar aracılığıyla not ekleme, çağrı alma, atama ve kapatma gibi).

 • BT hizmet ekipleri arasındaki işbirliğini geliştirin.

 

Çözümleri arayarak ve ServiceDesk Plus Database’inde Microsoft Teams konuşmalarınıza doğrudan konuşma sekmesinden göndererek çözüm sürelerini hızlandırın.

 

ServiceDesk Plus ürününü, Microsoft Teams ile bugün kullanmaya başlayın.

Entegrasyonun kurulumu sorunsuzdur ve sadece birkaç dakika sürer. ServiceDesk Plus Bulut uygulamasını, Microsoft Teams mağazasından yükleyerek etkinleştirin.

 

 

Microsoft Teams’deki ticketlarına erişmek amacıyla, ServiceDesk Plus Bulut kurulumunuza Teams için ServiceDesk Plus Bulut uygulamasını bir sekme olarak ekleyin. Entegrasyon, ServiceDesk Plus’ın bulut sürümünün tüm müşterileri için ücretsiz olarak kullanılabilir.

 

Ekipler için ServiceDesk Plus Cloud entegrasyonu konusunda size yardımcı olacak ayrıntılı dökümanı burada bulabilirsiniz.

 

BT biletleme aracınızın benimsenmesini teşvik etmek için yeni “ServiceDesk Plus Cloud for Teams” entegrasyonunu kullanın. Hizmet masası verimliliğini artırın ve BT hizmet masanızı doğrudan kullanıcılarınıza getirin.

 

Microsoft Teams ile ServiceDesk Plus Bulut entegrasyonunu hemen deneyin!

 

Henüz ServiceDesk Plus ürününü test etme şansı bulamadıysanız bu linkten 30 günlük deneme sürümüne hemen ulaşabilirsiniz.

 

ManageEngine Demo talepleriniz için lütfen tıklayınız.