ManageEngine Teknoloji Günü Sona Erdi

ManageEngine Teknoloji Günü

 

 

23 Eylül 2020 tarihinde Trend Avcısı M. Serdar Kuzuloğlu’nun moderatörlüğü, Vitel ve ManageEngine yöneticilerinin değerli katkılarıyla gerçekleşen “ManageEngine Teknoloji Günü” online etkinliğinde ManageEngine çözümlerinin BT Ekiplerine Yeni Normal Düzen için sunduğu özellikleri ve organizasyonların KVKK ile Güvenli Evden Çalışma süreçlerine olan katkısı konuklarla paylaşıldı.

Etkinliğin açılış konuşmasını Trend Avcısı M. Serdar Kuzuloğlu yaparken Vitel CEO’su Deniz Eşiyok, ‘’Türkiye’de ManageEngine” başlıklı konuşması ile 2007’de başlayan Vitel-ManageEngine yolculuğunun hikayesini paylaştı. Ardından Vitel ManageEngine ekibinden Adem Öztemel, Ender Çom ve Murat Dağıdır ile Educore Danışmanı Erman Taşkın sunumlarını gerçekleştirirken etkinlik sırasında Abdi İbrahim Sistem ve Ağ Uzmanı Burak Toprak, Trendyol Sistem Yöneticisi Ekip Lideri Harun Şahiner ve Tadım Teknoloji Operasyon Müdürü Hasan Öner başarı hikayelerini konuklarla paylaştı.

Bu keyifli organizasyonda bizlere eşlik ettiği için Sayın M. Serdar Kuzuloğlu’na, ve Türkiye’nin dört bir yanından katılım sağlayan tüm bayilerimize ve tüm teknoloji tutkunu ziyaretçilerimize teşekkür ediyor, sağlık, huzur ve başarı dolu bir yıl diliyoruz.