ManageEngine Patch Manager Plus, SoftwareWorld’ün En Yüksek Puan Alan Uç Nokta Koruma Yazılımı

SoftwareWorld’ün En Yüksek Puan Alan Uç Nokta Koruma Yazılımı

 

 

ManageEngine Patch Manager Plus, kısa süre önce “SoftwareWorld”ün 2020’deki “En İyi 10+ En İyi Uç Nokta Koruma Yazılımı Listesi”nde ManageEngine’in amiral gemisi birleşik uç nokta yönetimi yazılımı Desktop Central’a katıldı. Platformun çeşitli alternatif araçları incelemesinde her iki ManageEngine ürünü de 98/100 puan aldı.

 

SoftwareWorld, işletmelere sunduğu avantajlar, benzersiz özellikler, teknik ayrıntılar, diller, fiyatlandırma ve kullanıcılarına sunulan destek dahil olmak üzere bir dizi faktöre dayalı olarak Patch Manager Plus’ı gözden geçirdi. Patch Manager Plus, yöneticilerin bir ağa yerleştirilmeden önce yamaları test etmelerini sağlayan benzersiz bir araç olan “Test ve Onaylama” özelliğinden ötürü de övgü topladı. İnceleme, üçüncü taraf yama yönetimi özelliğinin üçüncü taraf uygulamaları için güncellemeleri tek bir arabirimde yöneterek zaman kazanmaya nasıl yardımcı olduğunu açıklamaktadır.

 

SoftwareWorld, okuyucuların bugün piyasada bulunan doğru iş araçlarını seçerken bilinçli kararlar vermelerine yardımcı olan bir yazılım keşif ve inceleme platformudur. Bu platformda, kurumsal kaynak planlama (ERP) yazılımı, siber güvenlik, bulut yönetimi ve uyumluluk izleme yazılımı dahil olmak üzere 70’in üzerinde farklı yazılım kategorisi bulunabilir.

 

SoftwareWorld, ürün incelemelerine ek olarak, çeşitli satıcılardan ürünleri dikkatle analiz eden ve profillerini çizen ve her bir iş uygulaması kategorisindeki en iyi araçlar için kapsamlı anketler hazırlayan kendi şirket içi uzman ekibiyle bağımsız bir pazar araştırması yürütür; BT yönetimi, uç nokta koruması, sunucu araçları vb.