ManageEngine İzleme Çözümleri Günü ’21 Etkinliği Sona Erdi

ManageEngine İzleme Çözümleri Günü ’21 çevrimiçi etkinliği Vitel – ManageEngine iş birliği ile 25 Şubat 2021 tarihinde Sayın Mustafa İçil moderatörlüğü, değerli Vitel ve ManageEngine yöneticilerinin katılımı ile gerçekleşti.

 

 

Etkinliğin açılış konuşmasını, Vitel CEO’su Deniz Eşiyok “Türkiye’de ManageEngine” başlığı ile gerçekleştirdi. Ardından Vitel ManageEngine Teknik Müdürü Adem Öztemel’in “Monitoring Perspektifinden Bütünleşik BT Operasyonları Yönetimi”, CMC Türkiye Sistem ve Ağ Uzmanı Burak Şen’in “Çağrı Merkezi Sektöründe Yeni “Monitoring” Trendi”, Belbim Bilgi Sistemleri Şefi Onur Can’ın “Operasyonel Süreçlerde ITOM’un Faydaları”, Vitel Teknik Uzmanı Tolga Özbarutçu’nun “Sistem ve Network Performansı İzleme Pratikleri” konuşmaları ile devam etti.

 

Paladin ICT ITOM, ITAM, ITSM Danışmanı Özkan Kazaklı, EVABT Genel Müdürü Zafer Üste, Degasu Kurucusu İbrahim Özkan ve E-Çözüm Bölge Satış Müdürü Emre Uçkan “Network ve Sistem İzleme ve Güvenliği Paneli” ile akıllı kurumsal ağ izleme teknolojileriyle ilgili yorumlarını paylaştı. Hepsiburada Siber Güvenlik Uzmanı Metin Ak’ın “İç ve Dış Ağ Trafiğinin İzlenme Faydaları”, Beyçelik – Bilgi Güvenliği Ve Kullanıcı Sistemleri Birim Lideri Erkan Ateş’in “Dağıtık Yapılarda Merkezi Network İzlemenin Önemi”, Enterprise Strategy & Network Monitoring Leader Aswim Panigrahi’nin “Why is network monitoring is important? Factors that hinder IT Operations” konulu sunumlarının ardından etkinlik sürpriz hediyelerin sahiplerini bulduğu yarışma ile son buldu.

 Bu keyifli etkinlikte bize eşlik ettiği için Sayın Mustafa İçil’e, değerli deneyimlerini bizimle paylaştıkları için iş ortaklarımıza, müşterilerimize ve teknoloji tutkunu tüm katılımcılarımıza teşekkürlerimizi sunarız.