lantronix logo

LM83X

LM83X-urun-gorseli

LM83X, yönetilen bir güç kaynağı da dahil olmak üzere 104 adede kadar cihazı uzaktan izlemek, yönetmek ve kontrol etmek için ağdan bağımsız hareket edecek şekilde tasarlanmış modüler bir platformdur.

 

Lantronix’in en yeni yerel yöneticisi LM83X, 8-104 cihazı yönetmek için yapılandırılabilir. LM83X, işletmeler ve veri merkezleri için çift güç girişli, ölçeklenebilir ve sağlam bir yerel yöneticidir. Bağlantı seçenekleri arasında çift ethernet yönetimi, bir SFP bağlantı noktası, modüler bant dışı modem seçenekleri, seri ve özel ethernet bağlantıları için üç genişletme bölmesi bulunur.

Lantronix LM83X, hem bant içi hem de bant dışı (OOB) kanallar aracılığıyla yönetilen cihazlara kalıcı bağlantı hizmeti sunmaktadır. WAN Traffic Failover , birincil ağ kaybı durumunda trafiğin OOB bağlantısı üzerinden akmaya devam etmesini sağlar. LM, Lantronix Yerel Yönetim Yazılımının dahili zekasını kullanarak cihazları yerel olarak izler, gerektiğinde bakım veya kurtarma işlemlerini gerçekleştirir ve ağın durumundan bağımsız ve kesintisiz olarak güvenlik ilkelerini uygular.

Yönettiği cihazlar için konsol bağlantı noktası üzerinden doğrudan arabirim oluşturarak benzersiz bir yönetim kontrolü sağlar. Bu bağlantı BT altyapınız için her zaman açık, yerelleştirilmiş ve 24 saat yönetim sağlar. Erişim, kontrol ve uygulama konusunda entegre bir işlevselliğe sahip Lantronix LM’ler, rutin ağ bakım işlevlerinin %70’e kadarını otomatikleştirebilir ve ağla ilgili kesintilere neden olan sorunların çoğunu aynı yapı altında çözebilir. Günümüzde BT personelinin sahada fiziksel olarak çözmesini gerektirebilecek sorunlar, Lantronix tarafından saniyeler içinde algılanır ve dakikalar içinde giderilir.

Sistem

Yönetim arayüzleri: Seri (RS-232) üzerinden 104 adede kadar cihazı destekler; iki adet 10/100/1000 BaseT Ethernet arabirimi (yük devretme destekli), bir adet RS-232 konsol bağlantı noktası, bir SFP bağlantı noktası

Dahili depolama: TCG Opal 2.0, 256 bit AES şifrelemeyi destekleyen 256 GB NVMe

Çevre birimi bağlantısı: Bir adet USB-A bağlantı noktası, bir adet USB-C bağlantı noktası

Bir seçenek yuvası (RS232; V.92, hücresel ve fiber kartlar dahil)

8 Bağlantı Noktalı ve 16 Bağlantı Noktalı Seri kartlar için üç genişletme yuvası; 8 Bağlantı Noktalı Ethernet kartı (10/100/1000 Mbps; LCD tuş takımı

 

Boyutlar ve Ağırlık

Yükseklik, Genişlik ve Derinlik: 43,2 mm

(1,7 inç) x 445 mm (17,5 inç) x 264 mm (10,4 inç); 1 raf ünitesi (1RU)

Ağırlık: 3,72 kg (8,2 lb)

 

 

 

Kutu İçeriği:

LM83X Aksesuar Kiti

2 adet Güç Kablosu

2 adet Rack Mount Ears

4 adet Montaj Vidası

1 adet USB-A – USB-C kablosu

1 adet Bağlantı Talimatları Broşürü

1 adet Garanti Kitapçığı

 

Çalışma Ortamı

Güç Kaynağı: Yedek dahili evrensel güç (100-240 VAC) 50/60 Hz, 40 W (136,48 BTU)

Çalışırken: 0° C – 45° C (32° F – 113° F), ortalama deniz seviyesinde, %20 – %80 bağıl nem, yoğuşmasız

Depolama: -30° C ila 60° C (-22° F ila 140° F), ortalama deniz seviyesinde, %90 bağıl nem, yoğuşmasız

 

Sertifikasyon

Emisyonlar: FCC sınıf A, alt bölüm B

Güvenlik: TÜV RoHS uyumlu

 

Şube/Uzak Ofis Siteler

Lantronix’in yönetim çözümleri, planlanmamış ağ kesintileri ve siber güvenlik saldırıları sırasında iş sürekliliğini garanti ederek şube ve uzak ofis saha BT ekipmanı üzerinde gerçek zamanlı görünürlük ve kontrol sağlar.

Olağanüstü bir OOBM deneyimi oluşturmak için EMG ürünlerinize ConsoleFlow merkezi izleme yönetim yazılımını ve bağlantı hizmetlerini ekleyin.