İstanbul ITSM Day Seminerimiz Sona Erdi

3 Ekim’de ManageEngine & Vitel işbirliği ile Point Hotel Barbaros’ta düzenlenen İstanbul ITSM Day etkinliğimiz yoğun ilgi gördü.

Vitel Genel Müdürü Sayın Deniz Eşiyok ‘un açılış konuşmasıyla başlayan etkinliğimiz,  ManageEngine’de ITSM Ürün Danışmanı Robin Selvakumar E.’nin  “Dijital Dönüşüm Sürecinde ServicedeskPlus ile Elinizi Güçlendirin” sunumu ile devam etti.

”Son Kullanıcılara Verilecek Hizmette Kalite ve Hızı Arttıracak Entegrasyonu” sunumunu ise Vitel ManageEngine Teknik Takım Lideri Adem ÖZTEMEL anlattı.

 

ITIL v4’e Genel Bakış

 

”ITIL v4’e Genel Bakış’‘ sunumu ile Educore Genel Müdürü Erman TAŞKIN sahnede yerini aldı.

Erman Bey’in sunumunun hemen ardından öğle yemeği öncesinde ”IT Değişim Süreçlerinde Agile Yaklaşım” sunumu için ve ITSM Ürün Danışmanı Robin Selvakumar E. sahnede yerini aldı.

Öğle yemeğinden sonra “Kurumsal bir IT Envanter Yönetim Sistemi Oluşturmak ve Faydaları” başlıklı sunumunda Satın alma süreci, Envanter, Kontratlar, CMDB konularını anlatmak üzere ITSM Ürün Danışmanı Robin Selvakumar E. sahnede tekrardan yerini aldı.

Robin Selvakumar’ın sunumunun ardından, ”Monitoring Yazılımları ile Servicedesk Plus Yazılımının Entegrasyon Faydaları” adlı sunumda Kıdemli Ürün Danışmanı Murat DAĞIDIR sahnede tekrar yerini aldı.

Son olarak ”Kurumsal Hizmet Yönetimi Sunumu” ile ITSM Ürün Danışmanı Robin Selvakumar E. sahnede yerini aldı.

Tüm katılımcılarımıza teşekkür ederiz.

 

ManageEngine Demo talepleriniz için lütfen tıklayınız.