InControl 2 Bulut Tabanlı SD-WAN Ağ Yönetimi

Provizyon, İzleme, Yönetme. Hepsi Tek Bir Ekranda!

 

InControl 2, bulut tabanlı bir uç nokta yönetim sistemidir. Cihazlarınıza bağlandığında, ağınızın tüm yönleriyle ilgili yararlı raporlar oluşturmak için verileri toplar. Tek bir ekranda, konfigürasyonları istediğiniz tüm uç noktalarınıza aktarabilirsiniz. Daha derine inmeniz gerekiyorsa, ağınızdaki herhangi bir cihazın web yöneticisine uzaktan erişebilirsiniz.

 

InControl 2’yi kullanarak konfigürasyon süresinden tasarruf edebilir, problemleri en aza indirebilir, ağınızın durumu hakkında bilgi sahibi olabilir ve ortaya çıkan sorunları proaktif olarak hızlı ve hassas bir şekilde çözebilirsiniz.

 

Geniş Yetenek Yelpazesi

InControl, SD-WAN ağ provizyonundan SSID yönetimine kadar herhangi bir web tarayıcısından ağınız üzerinde tam kontrol sağlar:

 

Zero Touch Yapılandırması

InControl 2, ağ bilgilerini toplayarak ve bunları okunması kolay raporlarda sunarak, ağ yönetimini basitleştirir. Yapılandırma ve aygıt yazılımı güncellemelerini tek bir düğmeyle yüzlerce cihaza aktarın ve programları SSID, Wi-Fi ve SD-Switch bağlantı noktalarına uygulayın.

 

SD-WAN Sağlama

Saatler süren işlemlerle uç noktalara SD-WAN yapılandırmaları sağlanıyor. InControl ile artık PepVPN ağınızı bir dakika içinde oluşturabilirsiniz. Sadece PepVPN yapılandırıcısını açın, topografyanızı seçin ve ilgili meslektaşlarınızı seçin.

 

GPS Filo Yönetimi

InControl 2, MAX HD2 ve BR1 gibi araca monte, GPS özellikli cihazlarımızla birlikte kullanıldığında tam filo cihaz yönetimi sağlar. Etkileşimli haritalarımızın kullandıkları her yerde cihazlarınızı izleyin. Araç hızını, hücresel kapsama alanını ve trafik koşullarını kontrol edin. Herhangi bir zaman aralığı için tam rota geçmişlerini görüntüleyin.

 

Ağ Sorunlarını Giderme

Önemli ağ etkinlikleri için e-posta bildirimlerini ayarlayın. Sezgisel grafik raporlar kullanarak WAN kalitesini ve bant genişliği kullanımını izleyin. InControl 2, ağınızdaki olayların ve işlemlerin ayrıntılı günlüklerini sağlar. Son olarak, Uzak Web Yöneticisi özelliği, hareketleri kaydederek herhangi bir cihazın WebUI’sine doğrudan erişmenizi sağlar.