Bileşim Teknoloji – Deniz YURTMAN

ManageEngine ürünlerinden Desktop Central ve AD Manager ürünlerini kullanmaktayız. Genel olarak kolay kurulum, kullanıcı dostu arayüze ve başarılı bir global desteğe sahip olan ManageEngine ürünleri fiyat/performans olarak muadili birçok ürüne göre oldukça başarılı sonuçlar vermektedir.

 

Desktop Central ürünü ile tüm kullanıcı bilgisayarlarına ve sürücülere; MS ve 3. şahıs yazılımlar için güvenlik yamalarını geçerek, sistemlerimizi daha güvenli hale getiriyoruz. Kurum içinde kullanılmak üzere hazırlanmış metinleri, kayıt değişikliklerini veya yürütme dosyalarını tek bir tıkla tüm sistemlere kolayca dağıtabiliyoruz.

 

AD Manager ile kolay bir şekilde aktif dizin üzerinde istediğimiz detaylı raporları alabiliyor, tek bir konsol üzerinden bilgisayar, kullanıcı ve grup üzerinde toplu halde yapılması gereken işlemlerini hızlı bir şekilde yapabiliyoruz.

 

Ayrıca efektif olarak süreçlerimizi kolaylaştıran bu ürünlere ilaveten ürünlerin arakasında kaliteli ve hızlı destek veren Vitel ve ManageEngine’in yerel ve global desteklerini almak, ürünleri kullanmaya devam etmemizi sağlayan etkenlerin başında gelmektedir.

 

Deniz YURTMAN

Bileşim Teknoloji – Sistem Mimarı