Website Monitoring & Server Monitoring

Web Sitesi ve Sunucu İzleme Yazılımı

Site 7×24, bulut üzerinden websitelerinizi, sunucularınızı, network cihazlarınızı, uygulama ve son kullanıcı izleme işlemlerinizi yapmanızı sağlar.

Hepsi Bir Arada İzleme Çözümü

Site 7×24 ile;

 

– Websitesi Performans İzleme : HTTPS,DNS,FTP,SSL,SMTP,POP,URLs ve API’leriniz gibi internet servislerinizi performanslarını izleyebilirsiniz.

– Sentetik işlem İzleme : Kullanıcıların tarayıcı ile yaptığı işlemleri kayıt ederek ve ardından simule edebilir. Giriş formu işlemlerini, alış-veriş sepeti işlemlerinizi, diğer uygulamalarınızın işlemlerinin sağlık durumunu kontrol edebilir ve izleyebilirsiniz.

– Network Cihazlarını İzleme : Router,switch ve firewall gibi network cihazlarınızı kapsamlı olarak izleyebilirsiniz. Karmaşık networklerin yönetiminde, network ekibinizin ihtiyacı olan derinlemesine performans görünümünü sağlar.

– Gerçek Kullanıcı İzleme : Kullanıcıların uygulamalarınızdaki durumunu ölçmenizi sağlar. Browser, platform,coğrafik, servis sağlayıcı ve daha fazlası olarak performasını analiz yapmanızı sağlar.

– Sunucu izleme : Kesintilerinizi inceleyerek kök neden analizi yapar ve sorunlarınızı tespit eder. Kendi özel monitorlerinizi eklemenizi sağlar. Windows, Linux, FreeBSD, Vmware ve Docker platformaları ve daha fazlası.

– Uygulama Performansı izleme : Uygulama sunucularınızı izlemenizi ve hataları üreten uygulama bileşenlerini tanımlamanızı sağlar.

– Bulut Altyapısınızda Birleşik Görünürlük : Kritik buluttan yayınlanan uygulamalarınızı izlemenizi optimal performansı sağlamanıza yardımcı olur. Amazon EC2,RDS ve S3 vs desteği hazırda vardır.

– Güçlü İzleme Sayfası : İzlenilen öğelerinizi güçlü arayüzü ile rahatlıkla takip etmenizi sağlar.

Daha ayrıntılı bilgi için:

https://www.site24x7.com/

Uygulama demosu için:

https://www.site24x7.com/signup.html?pack=4&l=en

ManageEngine diğer uygulamaları ile ilgili bilgi için:

www.manageengine.com