Yeniliklerden önce siz haberdar olun!

“Vitel uzmanları tarafından yıl boyunca düzenlenecek webinarlar ile bilgilerinizi güncel tutun, sorularınızı yönelterek tüm detaylardan haberdar olun”

15 Ekim – Tamamlandı

IT Envanterini Yönetmek için Bilinen En iyi Metotlar

IT envanteri yönetimi kurumların en çok zorlandığı konulardan biridir. Bu zorluk ile baş edebilmek için öncelikle yazılımlardan yararlanmak gerekir. Yazılımlar üzerinden envanter yönetimi ve raporlamasını yapabilmek için bir araya getirilmiş en iyi metotları 7 ayrı başlıkta bu webinarımızda inceleyeceğiz.

19 Kasım – Tamamlandı

AD Yönetiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Sistem uzmanları Active Directory yönetiminde bazı noktaları gözden kaçırabilir. Gözden kaçan ufak bir hatanın büyük sonuçları olabilir. Bu noktada ManageEngine AdManager Plus’ın faydası ne olabilir? Ortamda bulunan AD yürürlükte olan regülasyonlara ne kadar uyumlu? Bu ve buna benzer soruların cevabını bu webinarımızda bulabilirsiniz.

3 Aralık

Her BT Yardım Masası Ekibinin Bilmesi Gereken KPI’lar Nelerdir?

İnsanlar genellikle “Ölçülen Şeyler Gelişir” derler ama tam olarak neyin ölçülmesini gerektiğini söyleyemezler. BT yardım masası yazılımlarındaki raporlama becerilerinin son zamanlarda artmasıyla beraber yüzlerce KPI  ve metrikler ölçülebilir ve izlenebilir olmuştur. Ama bu her şeyi ölçmeniz gerektiği anlamına gelmez. Yalnızca sunulan hizmetleri geliştirmek için ihtiyaç duyulan kritik KPI ve metrikler ölçülmelidir.
Bu KPI’ların detayına bu webinarımızda değineceğiz.