WatchGuard: Yeni Nesil Güvenlik Platformu

WatchGuard Hakkında

WatchGuard, 1996 yılında Seattle’da kurulan, öncü yeni nesil kurumsal güvenlik çözüm sağlayıcısıdır. KOBİ’lerden geniş ölçekli dağıtık yapılara kadar ağ güvenliği, güvenli kablosuz erişim çözümleri, çok faktörlü kimlik doğrulama ve ağ istihbarat çözümleri ile dünyanın dört bir yanında 80.000’den fazla noktada kurum ve işletmelerin güvenliğini sağlamaktadır.

Siber güvenlik ihtiyacının sürekli arttığı ve her gün yeni tehditlerin ortaya çıktığı bir dünyada WatchGuard kurumsal düzeyde güvenlik teknolojini tüm işletmeler için erişilebilir hale getiriyor.

WatchGuard Türkiye Distribütörü Vitel A.Ş.’nin kurumsal yapısı ve güçlü teknik kadrosu ile Watchguard’ın Türkiye’deki pazar payı her geçen gün büyümeye devam ediyor.

— WatchGuard Güvenlik Çözümleri —

WatchGuard XG Firewall

Watchguard’ın ödüllü Firebox firewall çözümleri networkü kötü amaçlı yazılımlardan, zararlı içeriklerden ve saldırılardan korur. Kurumsal düzeyde koruma sağlarken merkezi olarak yönetim sağlayabilir dahili raporlama platformu Dimension ile detaylı raporlara ulaşabilirsiniz.

Çok Faktörlü Kimlik Doğrulama (MFA)

AuthPoint ağlarınızı ve verilerinizi gelebilecek tehditlerden korur. Kullanım ve yönetim kolaylığının yanı sıra marka bağımsız çalışabilme yapısı ile benzersiz bir çözüm sağlayan AuthPoint, mobil cihaz DNA’sı ile geleneksel 2 faktörlü kimlik doğrulamasının (2FA) önüne geçer.

Güvenli Bulut Wi-Fi

WatchGuard’ın yüksek performanslı Wi-Fi Access Pointleri, güvenli, ölçeklenebilir ve yönetimi kolay bir wi-fi çözümüdür. Watchguard wi-fi çözümleri patentli WIPS teknolojisi ile network ve kullanıcılarını very hırsızlığına, zararlı yazılımlara ve korsan AP’lere karşı en güçlü korumayı sağlar.

— Neden WatchGuard —

Güvenlik

Sınıfının en iyisi güvenlik hizmetleri

Basitlik

Kolay yapılandırma, dağıtım ve merkezi yönetim

Performans

Tüm fiyat noktalarında en hızlı UTM performansı

Görünürlük

Hemen harekete geçme gücü ile tam ağ görünürlüğü

Geleceğe Hazır

Yeni ve geliştirilmiş güvenlik hizmetlerine en hızlı erişim

×
 

İhtiyacınıza en uygun
video konferans
çözümlerini keşfedin!