extreme logo white

VSP 7200 Serisi Switch Ailesi

Birden çok sanal makineniz için uygulamaların performansını iyileştirmek için düşük gecikme ve hızlı işlem hacmi sağlar. Extreme Virtual Services Platform 7200 Serisi, wire-speed hızında 10 ve 40 Gigabit Ethernet bağlantısı sağlayan, alanı verimli kullanan, yüksek performanslı Ethernet anahtarlarıdır.

VSP7200 görsel
icon-accelerateCreated with Sketch.
Yüksek performanslı En Üst Rak Ethernet Anahtarları

SLX 9240, 24 MB paket arabelleği ve 1,8 Tb / sn giriş ve çıkış / 1,2 Bpps engellemesiz anahtarlama kapasitesine sahip sabit bir 25/100 GbE raf üstü yaprak anahtarıdır. Kırk sekiz adet 25 GbE SFP-28 bağlantı noktası ve altı adet 100 GbE QSFP-28 bağlantı noktası sunar.

icon-networkconnectCreated with Sketch.
Karmaşıklığı Kapasiteyle
Değiştirin

Bu çözüm ile Extreme tarafından ve/veya üçüncü taraf uygulama ve araçları, VSP 7400 Serisi sistemlerinde açık ve esnek bir biçimde, genişletilmiş ağ servisi olarak sunulabilir. Bu, ayrı bir donanıma ihtiyaç duymadan yerleşik sorun giderme / analiz araçlarını veya üçüncü taraf ağ uygulamalarını barındırmak için kullanılabilir.

icon-video Created with Sketch.
Extreme Switch Kümesi: Dayanıklılığı Artırma, Kullanılabilirliği Artırma

Extreme Networks’ün Anahtar Kümesi, öncü bir yüksek kullanılabilirlik teknolojisidir. Fiziksel olarak bağımsız iki Switch’ten tek, birleşik, mantıksal bir Çekirdek oluşturmak  tek bir arıza noktasının çift / çoklu bağlantının bozulmamasını sağlar.

Özellikler:

  • Yüksek performanslı 10/40 Gigabit Ethernet Anahtarı
  • 48 adet 10 Gigabit Ethernet bağlantısı portu
  • Esnek Uplink veya Dağıtılmış en üst rak bağlantı için 6 adet 40 Gigabit Ethernet port Engellemesiz, wire-speed anahtarlama mimarisi
  • Düşük gecikme için optimize edilmiş entegre tasarım
  • Hem geleneksel Yönlendirilmiş IP hem de Yapı tabanlı ağ dağıtımlarını destekler
  • Güç tüketimi ve kapladığı alanı azaltan verimli kompakt form faktörü
  • Hem geleneksel Yönlendirilmiş IP hem de Fabric tabanlı ağ dağıtımlarını destekler