VİTEL, Koç Holding BT Günleri Etkinliği’ne sponsor oldu

Vitel, Türkiye’nin büyük gruplarından Koç Holding tarafından İstanbul’da düzenlenen BT Günleri Etkinliği’nde sponsor olarak yer aldı.

Vitel, Türkiye’nin büyük gruplarından Koç Holding tarafından İstanbul’da düzenlenen BT Günleri Etkinliği’nde sponsor olarak yer aldı.

11 Aralık Salı günü Fenerbahçe Divan Faruk Ilgaz Tesisleri’nde gerçekleştirilen ve tüm gün devam eden etkinlik kapsamında Vitel; Aerohive, ManageEngine ve Vidyo satış grupları yaklaşık 500 civarında Koç Holding üst düzey BT yöneticisi ile bir araya gelerek çözümleri tanıtabilme fırsatı yakaladı. Koç Holding yetkilileri etkinlik kapsamında Vitel gibi bir çok BT pazarının önemli oyuncularını sponsor olarak ağırladı.

Vitel Vidyo ekibi tarafından etkinliğin fuaye alanına ve konferans salonuna Vidyo çözümleri kuruldu. Fuaye alanında kurulan HD 220 Vidyo çözümü ile, canlı demo gerçekleştirildi. Ayrıca ,konferans salonu içerisine kurulan iki farklı Vidyo HD 220 konferans oda sistemi ile salonun arka ve ön bölümünden alınan video görüntüleri ile tüm etkinlik boyunca devam eden webcast yayını gerçekleştirildi. Webcast linki Koç Holding web sitesine yüklenerek Koç Holding kadrosunda yer alan dahili uzaktan izleyiciler ile paylaşıldı. Webcast yayınını 150’den fazla Koç Holding üst düzey yetkilisinin canlı olarak izlediği rapor edildi.

 

Etkinlik kapsamında gerçekleştirilen canlı Vidyo demosu katılımcıların ilgisini çekerken, webcast yayını etkinliğe yoğun programları nedeni ile katılamayan Koç Holding üst düzey yöneticilerinin ilgisini çekerek onlara etkinliği online seyredebilme fırsatı yarattı.