VİTEL “İlk 500” Bilişim Firması Arasında 270. sırada yer aldı.

“İlk 500” Bilişim Firması Arasında Ülkemizin Teknoloji Sektörüne Yön Veren VİTEL; Başarısında Katkısı Olan Tüm Paydaşlarına Teşekkür Ederiz.

 

VİTEL,  Bilişim Teknolojileri alanında ilk 500 firma sıralamasını belirlemek üzere her yıl İnterpro tarafından yapılan araştırmada çeşitli kategorilerde önemli başarılar elde etti.  Ülkemiz teknolojisine yön veren ilk 500 firma arasında “Global Yazılım Ürünlerinin Ülke Temsilciliği” kategorisinde 21. sırada yer alan VİTEL genel olarak ülkemiz distribütörleri arasında 46. sıraya yerleşti. Ürün portföyünde yer alan benzersiz çözümlerle maliyet avantajlı ileri teknoloji çözümleri sunan VİTEL genel sıralamada ise 270. sırada yer aldı.

Böylece firmaların satış gelirlerine göre düzenlenen “Bilişim 500” listesinde VİTEL ‘in son 5 yıldaki yeri 70 basamak yükseldi. Buna göre VİTEL yıllar içinde artan performansı ile  2008’de 340. durumdayken 2009’da  304., 2010’da 287. , 2011 yılında 291. ve 2012 yılında ise 270. sırada yerini aldı.

Saatimizi Dünya Teknoloji Trendlerine Göre Ayarlamalıyız

20. yılını dolduran VİTEL’in Genel Müdürü Deniz EŞİYOK pazardaki gelişmeleri ve Bilişim 500’ü şöyle yorumladı:

“VİTEL’ in başarısı için altyapılarında bizi tercih eden binlerce kurumsal müşterimize, VİTEL çözümleri ile kurumları buluşturan sistem entegratörü çözüm ortaklarımıza ve bize eşsiz çözümler sunma fırsatı yaratan üretici iş ortaklarımız başta olmak üzere tüm paydaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Ekip olarak bulunduğumuz noktadan mutluluk duyuyoruz. Ancak daha ileriye gitmek hedefiyle hem VİTEL olarak bizim için hem de ülke teknoloji sektörünün başarısı için geride kalmamanın önemli olduğuna inanıyoruz. Burada VİTEL olarak bizim misyonumuz küresel olarak tercih gören, güvenilirliği kanıtlanmış teknoloji çözümlerini eş zamanlı olarak ülkemiz kullanıcılarının hizmetine sunmak. Yani saatimizi Dünya’nın teknoloji alanında kaydettiği gelişmelere paralel ayarlıyor olmaktır.  Dünya ile eş zamanlı olarak ülkemize taşıdığımız donanım ve yazılım çözümlerimiz ise benzersiz ve muadillerine oranla %80 – 90’a varan oranlarda daha uygun maliyetlidir. Bunun yanında bir o kadar yüksek performansla çalışıyorlar. Doğru zamanlama ve “niş” çözümlerimiz VİTEL’i bu sene de Bilişim 500’de daha üst sıralara taşıdı. Önümüzdeki yıllarda bu başarıyı yeni çözümlerimizle daha da pekiştireceğiz.”

VİTEL başlıca donanım ve yazılım tabanlı endüstriyel iş ağları ile kurumsal ağ ve sistem yönetimi, akıllı video konferans çözümleri “Vidyo”  ile WAN Optimizasyon, Yedekleme Çözümleri başta olmak üzere “niş” ürünleri ile teknoloji dağıtıcıları arasında seçkin bir yere  sahiptir. Ülkemiz teknoloji pazarında temsilcilik, dağıtım ve desteğini sürdürdüğü global markaların ve çözümler için lütfen www.vitel.com.tr’yi ziyaret ediniz.