Vitel & Extreme Networks Olağanüstü Ağ Teknolojileri Zirvesi Sona Erdi

 

“Vitel & Extreme Networks Olağanüstü Ağ Teknolojileri Zirvesi”online etkinliği Vitel ve Extreme Networks iş birliği ile 19 Ocak 2021 tarihinde Radyo Sunucusu Bay J moderatörlüğü, Vitel ve Extreme Networks yöneticileri ile değerli iş ortaklarımızın katılımı ile gerçekleşti.


Uçtan uca BT yönetimi ve bulut teknolojileri dünyasına ilgi duyan teknoloji takipçileri ile Vitel ve Extreme Networks iş ortakları için gerçekleştirilen onine etkinlikte sektörünün öncü isimleri Extreme Networks çözümleri, avantajları ve internet teknolojileri dünyasından gelişmeleri paylaştı.

 

Moderatör Bay J’nin açılış konuşmasıyla başlayan etkinlik, Vitel CEO’su Deniz Eşiyok’un “Hoşgeldiniz!’’ ve Extreme Networks Ülke Müdürü Hakan Olgunsoy’un “2022’ye Erken Bakış” adlı konuşmaları ile devam etti.

 

Etkinlikte ayrıca Extreme Network Kıdemli Satış Yöneticisi Umut Altun “Uçtan Uca Çözüm Portföyümüz”, Extreme Networks Sistem Mühendisi Enes Eren “Teknoloji Bulutta Kolay! – ExtremeCloud IQ”, Vitel Kıdemli Network Mühendisi Aytan Kızıltan ise “Extreme Networks: Teknik Sırlar” isimleri sunumlarını paylaşırken Vitel ve Extreme Networks iş ortakları ile keyifli bir panel gerçekleştirildi.

Extreme Networks deneyimini en iyi şekilde yaşayarak başarı hikayesini etkinliğimizde bizle paylaşan İstanbul Özel Saint-Joseph Fransiz Lisesi Sistem Yöneticisi Yusuf Tezcan ve tüm panelistlerimize katılımlarından dolayı teşekkürlerimizi sunarız.