VİTEL, Best’12 Fuarı’na yeni ürün ve çözümlerini tanıttı.

VİTEL, Best’12 Fuarı’na yeni ürün ve çözümlerini tanıttı.

 

Vitel, 8-11 Kasım tarihlerinde Bileşim Yayıncılık, Fuarcılık ve Tanıtım A.Ş. ve BEST Dergisi işbirliği ile, İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenlenen BEST’12 Fuarı katılımcılarından biri olarak D-160 ‘da yer aldı. Vitel, standında dört gün boyunca distribütörü olduğu tüm ürün portföyünü tanıttı.

Ayrıca, etkinlik kapsamında, üç farklı salonda paralel oturumlar şeklinde gerçekleştirilen olan “Çözüm Gösterileri” bölümünde; 3 farklı sunum ile yer aldı.

 

  1. Vidyo Konferans Teknolojisi Ve Uygulamaları, Bahadır Yıldırım- Vidyo Satış Koordinatörü
  2. Moxa Çözümleri (3G&Wireless Çözümleri, Bina Otomasyonu Çözümleri ve Dış Ortam Kamera Çözümleri), Yiğit Hoşbay – Moxa Satış Mühendisi
  3. Aerohive Kablosuz Ağ Çözümleri, Nezih Muharrem Oktay – Aerohive Çözümleri Teknik Lideri

Best12 Fuarı Hakkında: Son yıllarda gelişen ve bir binanın yapısal elemanlarını oluşturan akıllı ve teknolojik sistemlerin tamamını bir araya getiren BEST’12 Fuarı, İstanbul’un merkezinde, Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda konumlandırıldı. Bileşim Yayıncılık, Fuarcılık ve Tanıtım A.Ş. ve BEST Dergisi güçlerini bina teknoloji sektörü için birleştirdi. 2 katlı yerleşim planı ile 7000 m² üzerinde kurulan fuarda bulunan “Teknoloji Nokta”sında ise katılımcı ve ziyaretçiler, akıllı teknolojilerle donatılmış ev, hastane, ofis ve otellerdeki tüm sistemleri birebir deneyerek akıllı bina sistemleri ile ilgili tüm yenilikleri doğrudan deneyimleme ve test etme sansını sağladı.