VİTEL, Akademik Bilişim 2013’de yeni ürün ve çözümlerini tanıttı

Vitel Aerohive, ManageEngine ve Video çözümleri ile Akademik Bilişim’de yer aldı.

20 yılı aşkın süredir VİTEL, Türkiye’de ve yurt dışında (İngiltere, Türki Cumhuriyetler, KKTC) 1000’in üzerinde firmanın bilgi ağlarını kurmuş, bakım ve destek hizmetlerini yürütmüş ve danışmanlık hizmetleri vermiştir. Uzun yıllar boyunca çok sayıda firmada çeşitli ağ teknolojileri kullanarak gerçekleştirilen başarılı projeler ile kurum içerisinde oluşmuş rafine bilgi birikimi ve özgün gerçekleştirim yetenekleri eşine az rastlanır niteliktedir.

Deloitte Technology Fast 500™ araştırmasına göre 2007-2011 yılları arasında Kuzey Amerika’da en hızlı büyüyen teknoloji şirketleri sıralamasında 5. sırada yer alan lider kablosuz ağ çözümü üreticisi Aerohive, “Distributed Intelligent Architecture” teknolojisi (Mesh Controller Teknolojisi) ile son 4 yılda 445 kat büyüme göstermiştir.

Dünyada 60.000‘in üzerinde firma BT yönetimi için ManageEngine çözümlerini kullanmaktadır. Infotech araştırma grubunun yaptığı “Vendors Landscape: Systems Management” adlı çalışmaya göre Sistem Yönetim Yazılımları sıralamasında ManageEngine; dördüncü sırada yer almaktadır. ManageEngine, BT pazarına IT servis, sistem, ağ ve operasyonel süreç yönetimi tarafında çözümler sunulmaktadır.

Vidyo benzersiz bir video konferans çözümüdür. İletişimi güçlendirirken zamandan da kazandıran Vidyo, benzerlerine göre çok ekonomik ve çok kullanışlı bir video konferans çözümü olarak öne çıkmaktadır.

Vidyo ile, her zaman ve her yerden HD kalitesinde görüntülü ve güvenilir konferans gerçekleştirilebilir. 300 kişiye kadar aynı anda görüşme imkânı sunar ve kurumların mevcut altyapılarında hiçbir değişiklik yapmalarını gerektirmez. Zamandan kazandır, ekonomiktir.

Etkinlik kapsamında Vitel , Aerohive, ManageEngine ve Video çözümleri ile ilgili sunumlar gerçekleştirmştir.

 

 

  1. Mesh Controller Wi-Fi Teknolojisi İle Sorunsuz Yüksek Hızlı Kampüs Wi-Fi,Nezih Muharrem Oktay, Aerohive Çözümleri Teknik Lideri
  2. ITIL Temelli IT Sistem, Network, Yardım Masası ve Demirbaş Yönetimi,Ekrem İnan, ManegeEngine Ürün Yöneticisi
  3. Yeni Nesil Video Konferans Temelli Sanal Sınıf Teknolojisi,Bahadır Yıldırım, Vidyo Satış Koordinatörü

–  

04/03/2013 03:37:04