Video Kayıt ve Webcast

PANOPTO EDİTÖR MODU İLE VIDEO KAYDI

Ponopto, sadece bir video arşivi tutulan portal değil, aynı zamanda eğitim videoları hazırlamak için çok gelişmiş e-learning platformudur.

 

Kurum için tüm kullanıcılar aynı zamanda içerik sağlayıcıdır ve editör mod ile bir kendi bilgisayar üzerinde basit bir prodüksiyon ile videolar hazırlıyabilir. Birden fazla kamera ile eş zamanlı görüntü alabilir, sunumlar paylaşılabilir hatta anket ve sınavlarda aynı session içerisine dahil edilebilir.

PANOPTO’DA WEBCAST

Ponopto, hazırladığınız videoları hem seçeceğiniz kişilerin dilediği zaman izlemesi için kütüphanenizde arşivler, hem de canlı olarak sınırsız sayıda kişinin izlemesi için Webcast’ler organize etmenizi sağlar. Kurum içi, kurum dışı katılımcıları siz belirlersiniz.

 

Panopto altyapısı; on-demand ve on-premise olarak oluşturulabilir. On-demand’teki yapı Amazon üzerindeki bulunduğu ve oranın CDN’inin kullanabildiği için sınırsız sayıda katılmcının dahil olabileceği canlı yayınlar sağlanabilmektedir.

VIDYOREPLAY İLE KAYIT VE WEBCAST

VidyoReplay, Vitel ürünler sayfasında VIDYO markamızın altında bulabileceğiniz kayıt ve webcast çözümüdür. VIDYO ile organize ettiğiniz bir video konferansı ya da hazırladığınız eğitimin kayıt edilmesini ve dilerseniz canlı olarak yayınlanmasını VidyoReplay sağlamaktadır. Sanal, Fiziksel olarak kendi veri merkezinizde veya VidyoCloud ortamında kayıtlarınızı saklayabilirsiniz. Webcast içinde hiçbir CDN sağlayıcıya ihtiyaç duymadan eş zamanlı 300 kişinin izlenmesi sağlanmaktadır. Çeşitli sağlayıcılar ile beraberde bu sayıyı artırabilmektesiniz.