Trendyol Hediye Çeki Kullanım Kılavuzu

Veri Sorumlusu: Vitel Veri İletişimi ve Telekomünikasyon Sistemleri San. ve Tic. Anonim Şirketi

Telefon: +90 216 464 50 00

Mail: info@vitel.com.tr

“Trendyol cüzdan hediye çekleri 20 haneli pin kodları olarak sizinle maille paylaşılmaktadır. Size ilettiğimiz kodları aktifleştirerek ağıda belirttiğimiz koşullarda kullanabilir. 

 

Hediye çekleri, İnternet Sitesi’ne üye olmak ve İnternet Sitesi’nde yer alan “Hesabım” bölümündeki “Trendyol Cüzdan” üyeliğinin oluşturulması koşulu ile kullanılabileceğini, “Trendyol Cüzdan” üyeliğinin bulunduğu alanlarda DSM tarafından talep edilen bilgilerin tam ve gereği gibi eksiksiz olarak girilmesi gerektiğini; hediye çeki ile sağlanan faydanın yalnızca İnternet Sitesi üzerinden yapılan alışverişlerde geçerli olacağını, hediye çeki ile sağlanan ve Trendyol Cüzdan hesabında bulunan bakiyenin, DSM’ye ait internet sitesi ve mobil uygulamalar hariç herhangi bir platformda kullanılmasının mümkün olmadığını; teslim edilen hediye çeklerinin kullanım süresinin teslim tarihinden itibaren 1 (bir) yıl olduğunu ve bu sürenin sona ermesinden sonra bunlardan yararlanılamayacağını; işbu Sözleşme kapsamında verilecek hediye çeklerinin DSM tarafından karar verilerek bildirilen kategori ve/veya ürünlerde geçerli olmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. 

 

Hediye çeklerinin kullanılabilmesi için İnternet Sitesi kural ve koşullarının kabul edilmesi gerektiğini kabul, beyan ve taahhüt eder. 

 

Hediye çekleri iade edilemez.

 

Hediye çeklerini farklı alışverişlerinizde parça parça kullanabilirsiniz. Hediye çeklerini kullandığınız takdirde kalan bakiyenizin takibi Trendyol Cüzdan bölümünden kolaylıkla takip edebilirsiniz. Hediye Çekleri, altın,cep telefonu ve dijital ürünler hariç tüm kategorilerde geçerlidir. Ayrıca hediye çeklerini indirimli ürünler ve mevcut tüm kampanyalarda kullanabilirsiniz. Hediye çekleriyle yaptığınız alışverişinizin iptal veya iade edilmesi durumunda sipariş tutarı tekrar Trendyol Cüzdana yüklenir. Hediye çeklerinin kullanım süresi 1 yıldır. 1 yıldan sonra hediye çeki kendiliğinden geçersiz hale gelecektir. Hediye Çekleriyle yapacağınız alışverişinizin tutarı 10 TL ve katları olmalıdır. Ayrıca hediye çekleriyle yapacağınız alışverişte %0 KDV ile fatura kesilmektedir.

 

DSM Ödeme, İş Ortağı’ndan, İş Ortağı’nın çalışanlarından ya da İş Ortağı’nın hediye çeklerini teslim ettiği kişilerden başta 6493 sayılı Kanun ve ikincil düzenlemeleri olmak üzere tabi olduğu diğer hukuki düzenlemeler kapsamında ilave bilgi, belge talep edebilir ve bu bilgi ve belgelerin teminine kadar hediye çeki aktivasyonunu askıya alabilir. DSM Ödeme, vereceği hizmetin detaylarını ve ödeme hizmetlerini, DSM ve gerekli gördüğü hallerde İş Ortağı ile karşılıklı mutabık kalmak şartıyla, yeniden belirleme hakkını saklı tutar. “