silver peak banner 2

Kesintisiz Maksimum Performans

Veri merkezleri, merkezler, şubeler veya bulut servisleri arasında var olan WAN hattınızı ortalama 20 misli daha verimli kullanmak istiyorsanız Silver Peak tam size göre bir çözüm sunuyor.

silverpeak gorsel1

Silver Peak ile tanışmak için hemen bizimle iletişime geçin.

Silver Peak’in bazı avantajları aşağıdaki gibidir;

VOXA Mimarisi: Silver Peak voxa (açık mimari sanal ağ hızlandırma) mimarisi tüm ıp trafiğini, ağ katmanında “layer 3” uygulama ve protocol bağımsız byte seviyesinde optimize eder. silver peak’in benzersiz ve ileri teknoloji çözümü ile hiçbir trafiğinizi bypass etmeden tcp, udp ve diğer tüm ıp tabanlı çalışan uygulamalarınızı optimize edebilirsiniz. silver peak diğer wan optimizasyon üreticilerin aksine geleneksel uygulama veya protocol bazında hızlandırma yani proxy mimarisi ile çalışmaz.

 

Sanal WAN Optimizasyon çözümlerinde lider: Silver Peak’in ileri teknoloji VOXA mimarisi size olağanüstü esneklik, performansı ve güvenliği 2mbps den 1gbps’ye kadar sanal olarak kullanmanıza olanak sağlar.

 

Veri Merkezi kapasite ve performans: Silver Peak 2Mbps den 1Gbps ‘ye kadar sanal ayrıca 2Mbps den 5Gbps ‘ye kadar fiziksel appliance olarak konumlandırabilirsiniz.

 

Tüm majör Hypervisor’ları destekler: Silver Peak VMware, Hyper-V, Citrix ve KVM gibi kurumsal hypervisor katmanlarını destekler, ayrıca belirli donanımlara da Bare Metal “Doğrudan kurulum” olarak da kurulabilmektedir.

 

Ağ Katmanında çalışır: Silver Peak OSI modelinin 3.katmanında çalışır ve geleneksel Wan Optimizasyon teknolojilerinde kullanılan Proxy çözümünü kullanmaz. Bu sayede en küçük ürünü olan VX-500 yani 2Mbps de 8.000 eş zamanlı optimize edilmiş bağlantı “Flow/Connection” ve yüksek kapasiteli modeli NX-11700 yani 5 Gbps de 512.000 eş zamanlı optimize edilmiş bağlantı desteklemekte.

 

Ağ Bütünlüğü: Uydu veya MPLS gibi düşük bütçeli hatlarda oluşan bozuk paket veya paket kayıplarını %20’ye kadar onarır ve uçtan uca yüksek hat kalitesi sağlar. Replikasyon, VDI, RDP gibi uygulamaların takılmadan verimli çalışmanızı sağlar.

 

Hızlandırılmış IPSec VPN ile uçtan uca veri güvenliği: Silver Peak uçtan uca IPSec Tünel (AES-256 SHA-1) kurarak güvenli veri taşımanızı sağlar. Bu özellik sayesinde merkez ile şubeler arasında güvenli veri taşımanıza yardımcı olur, ayrıca Silver Peak size merkez ile Şubeler arasında IPSec çözümünü tek bir çözümde sağlar. Örn: şubelerinizi ADSL hattı üzerinden Silver Peak ile ortalama 20 misli hızlı IPsec ile merkeze İnternet üzerinden bağlayabilirsiniz.

 

Esnek ve Ölçeklenebilir olması: VOXA yazılımını herhangi bir sanal platforma kurup anında devreye alabilirsiniz, kapalı kutu olmadığında büyüdüğünüzde sadece lisans farkını ödeyip, donanım kaynağını arttırmanız yeterli olacaktır. Ayrıca eski yatırımlarınızı korur ve yeniden yatırım yapmanızı gerektirmez.

 

BYTE Seviyesinde optimizasyon: Silver Peak TCP, UDP ve DİĞER TÜM IP TRAFİĞİNİZİ BYTE düzeyinde tekilleştirir ve bunu tüm uygulamalar için tek bir yazılım/Cihaz da yapar.

 

QoS ve Traffic Shaping: Silver Peak gelişmiş Hizmet Kalitesi ve Bant Genişliği Yönetimi ile tek bir hat üzerinden ses, görüntü, rdp, sanal masaüstü, veri ve Replikasyon gibi birçok işleminize öncelik veya bant genişliğini yönetimi ile diğer uygulamalarınızın performansı etkilenmeden verimli çalışmanızı sağlar. Bu özellikleri IP, Port veya uygulama bazında uygulayabilirsiniz.

 

Düşük TCO ve Kısa ROI sağlayın! ”yatırımlarınızı koruyun”: Silver Peak Sanal WAN Optimizasyon çözümlerini dilediğiniz bir hypervisor’a kurun ve çalıştırın. SP ‘nin Sanal çözümleri için gümrük ve lojistik masrafı yoktur ayrıca cihaz olmadığından eskimez, bozulmaz ve belli bir süre sonra değişime gerek duymaz, Silver Peak‘te ayrıca bir üst modele geçmek için sadece lisans farkını ödeyerek geçiş yapabilirsiniz, buda hem geçmişte yaptığınız yatırımları hem de gelecekte yapacağınız yatırımları korur. Eğer Silver Peak‘in fiziksel WAN Optimizasyon cihazını kullanıyorsanız cihazınızın eskimesi veya yetersiz kalması durumunda bunu Sanal Silver Peak‘a dönüştürebilir ve update edebilirsiniz.

 

HYBRID WAN + Dinamik Yol Kontrol: Silver Peak birden fazla WAN Hattını destekleyerek belirlediğiniz kurallara göre her daim hassas uygulamalarınızı yüksek kaliteli hattan optimize ederek daha verimli kullanmanıza olanak sağlar. Böylece hem yedekli hem de belirlediğiniz hassas uygulamalarınızı her daim verimli kullanmanıza yardımcı olur “hat kalitesine göre trafik yönetimi” Ayrıca önemli şubelerinizi ikinci bir ADSL hattı ile yedekleyebilir ve aktif aktif kullanarak bağlantı bazında yük dengeleme yapabilirsiniz “kalite bazlı failover ve failback destekli” buda sonuç olarak uygulamalarınızın WAN hattı üzerinden daima kesintisiz ve performanslı çalışmasını sağlar.

Haberler

Bize
Ulaşın