Ruijie Teknoloji Günü Sona Erdi

‘’Ruijie Teknoloji Günü’’ çevrimiçi etkinliği Vitel – Ruijie iş birliği ile 16 Haziran 2020 tarihinde Sayın Serdar Kuzuloğlu’nun moderatörlüğü, değerli Vitel ve Ruijie yöneticilerinin katılımı ile gerçekleşti.

Türkiye’nin dört bir yanındaki teknoloji takipçileri, Vitel ve Ruijie şirketleri bayileri için gerçekleştirilen etkinlik, sektörünün öncü isimleri Ruijie çözümleri, avantajları ve Ruijie teknoloji dünyası gelişmelerini paylaştı. 

Etkinliğin açılış konuşmacısı Vitel CEO’su Deniz Eşiyok, ‘’Neden Ruijie’’ başlıklı konuşması ile Vitel-Ruijie yolculuğunun nasıl başladığını paylaştı. Ardından Orta Doğu, Türkiye ve Afrika Bölge Sorumlusu Robin LEE’nin ‘’Uluslararası Pazarda En Hızlı Büyüyen Marka’’, Alp Tolga Kilimcigöldelioğlu’nun ‘’Türkiye’de Nasıl Başardık?’’, Arslan Çoşkun’un ‘’Bir CCIE Gözüyle Ruijie Networks’’, Taner Elmas’ın ‘’Yeni Nesil Bulut Tabanlı Ağ Çözümleri Size Ne Sağlar?’’, Aytan Kızıltan’ın ‘’Ruijie Neden Çin’de Datacenter ve Wifi6’da Pazar Lideri?’’, Yiğit Hoşbay’ın ‘’Ruijie’nin CCTV Dünyasına Yönelik Avantajları’’ ve Behreng Nami’nin ‘’2x Protect – Ruijie’’ konuşmaları ile devam etti. Bu keyifli organizasyonda bizlere eşlik ettiği için Sedar Kuzuloğlu’na, Dijital Ajansımız LuckyEye’a, katılım sağlayan tüm bayilerimize ve tüm teknoloji tutkunu ziyaretçilerimize teşekkür ediyor, sağlık, huzur ve başarı dolu bir yıl diliyoruz.

Bu keyifli organizasyonda bizlere eşlik ettiği için Sedar Kuzuloğlu’na, Dijital Ajansımız LuckyEye’a, katılım sağlayan tüm bayilerimize ve tüm teknoloji tutkunu ziyaretçilerimize teşekkür ediyor, sağlık, huzur ve başarı dolu bir yıl diliyoruz.

Ruijie’nin bilgi ve iletişim teknolojileri çözümleri, cihazları, avantajları ve daha fazlası hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.