Moxa CM-600-4TX-PTP Serisi

Moxa CM-600-4TX-PTP Serisi

EDS-600 Serisi Ethernet Anahtarlar İçin 4-portlu Fast Ethernet Modulleri

CM-600-4TX-PTP modülü, endüstriyel şartlarda kullanılan EDS-600 anahtarlardaki hassas zaman protokol desteğini sağlar. CM-600-4TX-PTP modülü EDS-600 anahtarlar için 4 adet Fast Ethernet içerir ve bağlantı kurulan cihazlarla  IEEE 1588 PTPv2 desteği ile nanosaniye mertebesinde haberleşmeye olanak sağlar. Zaman senkronizasyonu için kullanılan GPS destekli cihazlara nazaran, IEEE 1588 PTPv2 destekli CM-600-4TX-PTP modüller IEEE 1588 destekli kolay konfigüre edilebilen kullanıcı dostu arayüzü ile uygun maliyetli çözümler sunmaktadır.

• Interface

Fiber Ports

100BaseFX ports (SC/ST connector)

RJ45 Ports

10/100BaseT(X) auto negotiation speed, Full/Half duplex mode, and auto MDI/MDI-X connection

LED Indicators

10/100 for TP port, 100M for fiber port

 

• Power Requirements

Power Consumption 4.08 W

• Physical Characteristics

Housing

IP30 protection

Dimensions

29.7 x 144.4 x 144.8 mm (1.17 x 5.69 x 5.7 in)

Weight 185 g

• MTBF (mean time between failures)

Time 740,661 hrs

Database Telcordia (Bellcore), GB

• Warranty

Warranty Period 5 years

Details; www.moxa.com/warranty

Mevcut Modeller

CM-600-4TX-PTP

Fast Ethernet interface module with 4 10/100BaseT(X) ports, RJ45 connectors, IEEE 1588 PTP V2 protocol support, -40 to 75?C operating temperature