moxa banner

Endüstriyel İşletmelerin Çok Kritik
Süreçlerinde Doğru İş Ortağı

Moxa’nın geniş ürün ailesinin bireyleri olan Endüstriyel switch, router, converter gibi ethernet-network elemanları, kablosuz çözümleri, endüstriyel bilgisayarları, uzak mesafeli otomasyon modülleri ve Seri-USB-Fieldbus teknolojileri ile Türkiye’de çok daha sık karşılaşılacak.

moxa_gorsel 2

Moxa ile tanışmak için hemen bizimle iletişime geçin.

Moxa’nın geniş ürün ailesinde birçok sektöre yönelik özel ürünler bulunmakta.

Moxa’nın geniş ürün ailesinde denizcilik, akaryakıt, enerji, otoyol güvenliği ve endüstriel dünyada yer alan daha birçok sektöre yönelik özel ürünler bulunmakta.

 

Bu ürünler bulundukları koşullarda gerek suya ve neme, gerek ısıya, gerek darbe ve sarsıntılara, gerek manyetik alan etkilerine, gerekse voltaj ve akım dalgalanmalarına karşı özel olarak tasarlanmış, bu koşullarda performanslarını kaybetmeden devamlılık gösterebilen yapıya sahiptirler.

moxa resim

Moxa ürünleri kalite ve performans avantajı ile Avrupa ve Asya pazarında oldukça en üst sıralarda yer edinmeyi başardı. Bu başarılarında özellikle 2004’ten bu yana pek çok farklı ürününün kazandığı sayısız ödüllerin yanı sıra sahip olduğu sertifikaların da payı oldukça büyük. Moxa’nın taçlandırılmış önemli başarılarından bazılarını, 2009 yılında kazandığı ayın ürünü ödülü, 2008 ve 2009 yıllarında en iyi 100 endüstriyel ürün listesinde yer alan ürünlerine verilen ödüller, 2004-2010 yılları arasında kazandığı sayısız dizayn ödülü, 2007 yılında mühendislerin seçimi ile kazandığı en faydalı ürün ödülü, 2007 de yılın ürün yarışmasında finale kalma başarısı şeklinde sıralamamız mümkün. Moxa özel durumlar için özel olarak tasarladığı ve üzerinde çalıştığı projeler sayesinde, üretici bir firma olmanın ötesinde global bir çözüm markası haline gelmiştir.

Ürünler

Endüstriyel Ethernet Anahtarlar

Daha fazla bilgi

Network Management

Daha fazla bilgi

Endüstriyel Seri Bağlantı

Daha fazla bilgi

Endüstriyel Kablosuz LAN

Daha fazla bilgi

Sektörel Çözümler

Daha fazla bilgi

Endüstriyel Güvenli Yönlendiriciler

Daha fazla bilgi

Endüstriyel Ethernet Ağ Geçitleri

Daha fazla bilgi

Endüstriyel Media Çeviriciler

Daha fazla bilgi

Endüstriyel I/0

Daha fazla bilgi

Haberler

Vinç çevirme kontrolü

Vinç Çevirme Kontrolü Için Kablosuz Yedekliliği

Uygulama: Ağır Sanayi Vinç operasyonlarındaki kesinti, özellikle bir üretim operasyonu sırasında veya yoğun limanlarda meydana gelirse, felakete neden olabilir ve kayıplara yol açabilir. Bir vinç üreticisi, maksimum operasyonel çalışma süresi sağlamak için açık deniz rüzgar türbini kurulumunda kullanılan ağır kaldırma

Daha Fazla Bilgi

Bize
Ulaşın