moxa banner

Endüstriyel İşletmelerin Çok Kritik
Süreçlerinde Doğru İş Ortağı

Moxa’nın geniş ürün ailesinin bireyleri olan Endüstriyel switch, router, converter gibi ethernet-network elemanları, kablosuz çözümleri, endüstriyel bilgisayarları, uzak mesafeli otomasyon modülleri ve Seri-USB-Fieldbus teknolojileri ile Türkiye’de çok daha sık karşılaşılacak.

moxa_gorsel 2

Moxa ile tanışmak için hemen bizimle iletişime geçin.

Moxa’nın geniş ürün ailesinde birçok sektöre yönelik özel ürünler bulunmakta.

Moxa’nın geniş ürün ailesinde denizcilik, akaryakıt, enerji, otoyol güvenliği ve endüstriel dünyada yer alan daha birçok sektöre yönelik özel ürünler bulunmakta.

 

Bu ürünler bulundukları koşullarda gerek suya ve neme, gerek ısıya, gerek darbe ve sarsıntılara, gerek manyetik alan etkilerine, gerekse voltaj ve akım dalgalanmalarına karşı özel olarak tasarlanmış, bu koşullarda performanslarını kaybetmeden devamlılık gösterebilen yapıya sahiptirler.

moxa resim

Moxa ürünleri kalite ve performans avantajı ile Avrupa ve Asya pazarında oldukça en üst sıralarda yer edinmeyi başardı. Bu başarılarında özellikle 2004’ten bu yana pek çok farklı ürününün kazandığı sayısız ödüllerin yanı sıra sahip olduğu sertifikaların da payı oldukça büyük. Moxa’nın taçlandırılmış önemli başarılarından bazılarını, 2009 yılında kazandığı ayın ürünü ödülü, 2008 ve 2009 yıllarında en iyi 100 endüstriyel ürün listesinde yer alan ürünlerine verilen ödüller, 2004-2010 yılları arasında kazandığı sayısız dizayn ödülü, 2007 yılında mühendislerin seçimi ile kazandığı en faydalı ürün ödülü, 2007 de yılın ürün yarışmasında finale kalma başarısı şeklinde sıralamamız mümkün. Moxa özel durumlar için özel olarak tasarladığı ve üzerinde çalıştığı projeler sayesinde, üretici bir firma olmanın ötesinde global bir çözüm markası haline gelmiştir.

Ürünler

Endüstriyel Ethernet Anahtarlar

Daha fazla bilgi

Network Management

Daha fazla bilgi

Endüstriyel Seri Bağlantı

Daha fazla bilgi

Endüstriyel Kablosuz LAN

Daha fazla bilgi

Sektörel Çözümler

Daha fazla bilgi

Endüstriyel Güvenli Yönlendiriciler

Daha fazla bilgi

Endüstriyel Ethernet Ağ Geçitleri

Daha fazla bilgi

Endüstriyel Media Çeviriciler

Daha fazla bilgi

Endüstriyel I/0

Daha fazla bilgi

Haberler

TSN-MOXA-VBLOG resim

TSN (Time Sensitive Networking)

TSN nedir? TSN, standart Ethernet Ağları üzerinden, deterministik mesajlaşmayı sağlayan bir standartlar bütünüdür. IEEE tarafından tanımlandığı üzere TSN, uçtan uca iletim gecikmeleri için pazarlığa açık olmayan zaman dilimleri sağlamak adına oluşturulan bir ağ trafiği yönetim biçimini tanımlar.Sonuç olarak, tüm TSN

Daha Fazla Bilgi
guvenli_uzaktan_erisim resim

Üç Farklı Yaklaşım İle Güvenli Uzaktan Erişim Sağlamanın Yolları!

Fabrikanızdaki, üretim bandınızdaki sistemlere, uzaktan destek gerektiren makinalarınıza uzaktan erişim çözümleri ile maliyetleri minimize edin. COVID-19 salgını, birçok fabrikanın üretim süreçlerini negatif yönde etkiledi. Sosyal kısıtlamalar, evden çalışma, uluslararası ulaşımdaki kısıtlamalar hatta şehirler arası ulaşımdaki kısıtlamalar nedeniyle Fabrika üretim sistemlerininin

Daha Fazla Bilgi

Bize
Ulaşın